знаходитесь в : Новини
На честь Святого Йосифа
2014-03-19

19 березня, в день Урочистості Святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії після Святої Літургії  відбулося освячення фігури Святого Йосифа в каплиці Святих мужів Церкви.

Під час проповіді о. Адам наголосив на велику потребу молитви за чоловіків, за духовне наслідування кожного з них Святого Йосифа - взірця чеснот. Адже сьогодні, як ніколи, настав час відкрито говорити про проблему родини, за яку в сучасному світі, в переважній більшості, несе відповідальність жінка. Це спотворене цивилізацією ганебне явище, адже саме чоловік має бути головою родини, її опікуном, захисником, годувальником. Він має бути гарантом миру і благополуччя родини, жертвуючи свою вірність дружині та батьківську любов своїм дітям. Святі - не просто історична окраса церкви, а частина її сутності, без них Церква не була б Церквою. Звертаючись до Бога і віруючи в сопричастя Святих, ми просимо небожителів бути співмолитовниками в наших потребах (Щоденно з Богом, христ. молитовник).

Спільною молитвою Літанії до Святого Йосифа вірні вшанували Покровителя Родин, спільно заспівали пісні на честь Святого Йосифа.

У бічній каплиці також встановлено фігури Св. Антонія та Св. Франциска.

 

Протягом року у Санктуарії продять чисельні молитовні зустрічі для родин. Каплиця Святих мужів Церкви служитеме місцем молитви за чоловіків, батьків, синів. Сьогодні ж, в Урочистість Святого Йосифа звертаємось з благанням про його заступництво та опіку для нас, про дар мудрості та розсудливості для керівництва нашої держави, про дар миру та терпеливості.

Опікуне святої Церкви, молись за нас! 

 


назад
© Copyright