знаходитесь в : Новини
Господь чекає кожного
2014-03-16

З 1 лютого в нашій парафії триває Курс "Альфа" - особливі зустрічі які допомагають кожному подивитись на своє власне життя, відкрити його для Бога, відшукати і обрати правдиву дорогу серед порожнечі цього світу. Священики під час душпастирських відвідин з колядою у кожному домі залишили запрошення на зустрічі. Відгукнулись близько 45 осіб, і протягом уже семи зустрічей, щосуботи, із Адорації Пресвятих Дарів та Святої Літургії  розпочинаються молитовна частина Курсу. Потім традиційне чаювання в катехетичному класі, дружні розмови та конференції. 

Ведучі Курсу "Альфа" - аніматорська група учасників Руху Віднови у Святому Дусі з Вінницької парафії Матері Божої Ангельської, щораз з великим ентузіазмом та щирістю діляться власними переживаннями своєї дороги віри та духовного зростання.

Разом, спільно шукаємо відповіді на запитання - Ким є для нас Ісус? Для чого потрібно читати Святе Письмо? Якою є наша особиста молитва? Після конференції - зустрічі у малих групах, де кожен може поділитись своїми думками щодо прослуханої теми. 21 - 22 березня відбудеться одноденний виїзд учасників Курсу "Альфа" на духовні реколекції у Хмельницькому (парафія Св. Анни, мікрорайон Гречани). Господь чекає на кожного з нас, прагне сповнити наше життя миром та надією, але двері наших сердець ми можемо відкрити лише з власної волі.

назад
© Copyright