знаходитесь в : Новини
Різдвяний театр
2014-01-05

"Вітаємо вас у нашому різдвяному театрі. Зараз на цій сцені ви побачите виставу, яке перенесе вас назад майже на 2000 років, у Вифлеєм..." - такими словами ведучий Дмитрик, наймолодший учасник театру, запросив усіх парафіян та гостей після недільного Богослужіння на подорож - повернення до подій різдвяної ночі. Пастушки, Ангели, Мудрий дідусь зі своїм внуком, Цар Ірод та його секретар Чорт, невблаганна Смерть та капризна Іродова - герої, які наново показували нашу людську щирість та простоту, що інколи поступаються гріховним спокусам до заздрості, гніву, ненависті та жадібності. Юні актори прагнули якнайкраще передати характери своїх героїв, переспівуючи поміж сценами чарівні мелодії колядок.

 

 

 

 

 

Вдячні глядачі обдаровували акторів бурхливими оплесками, приєднувались до колядування, а наймолодші сміливо виходили на сцену, щоб разом з пастушками йти з дарами до новонародженого Дидятка Ісус.

   

 

    Ангели, ролі яких виконали Настя Мазуркевич, Катя Коломієць, Даша Вознюк, Маринка Колібаба   та Валерія Шинкарук запросили пастушків до убогої стайні, де біля ясел схилились над Дитятком    Марія (Цьох Людмила) та Йосип (Мельник Юра). Пастушки, сповнені острахом стають на коліна      перед Божим Сином і на завершення звучить колядка "Наш Ісус маленький". На очах багатьох       сльози тихої радості. Отець Адам приєднується до акторів і ще раз адресує присутнім слова різдвя них привітань, заохочуючи співати колядки у свої родинах і зберегти радість різдвяних свят             якнайдовше. 

   Сповнені вражень юні актори знімають сценічні костюми, діляться хвилюваннями та своєю        майстерністю, коли потрібно було замінити товариша, що зі страху не пам'ятав слова або ж хтось  так увійшов у роль, що додав багато своїх слів. Радісна метушня стихає і тільки здалека доноситься  колядка про велику радість народження Божого Сина, маленької Любові, що прийшла на світ, щоб  сповнити наші серця миром. 

  Різдвяна вистава - спільна справа дітей та батьків, які охоче відгукнулись допомогти. Деяким        акторам необхідно було долати немалу відстань на репетиції, дехто ж подбав, щоб допомогти  дитині вивчити текст, підготувати костюм і просто підтримати добрим словом. Усім вам, мами, тати,   бабусі і дідусі дуже дякуємо за підтримку та небайдужість. Христос народився! Славімо Його   нашими вчинками добра, взаємопідтримки та тихого і непомітного служіння.

назад
© Copyright