знаходитесь в : Новини
Господь приходить
2018-12-28

 

Господь приходить, щоб людина не перестала бути людиною.
Бог у своїй милосердній любові дарував кожному з нас ще один рік життя, ще одне святкування Різдва. Серед метушливого приготування до свята пам’ятаймо про найголовніше – самого Господа.
У Вифлеємі з Пречистої Діви Марії народився Ісус. Народився не з людського бажання, але як дар любові Бога Отця, Який «так полюбив світ, що Сина Свого Єдиного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього не загинув, а жив життям вічним»(Йн 3, 16)
Хтось з посеред нас уже відійшов до вічності і очікує наших молитов та нашої пам’яті. Їхні місця будуть порожніми за столами на Свят вечір. Ми ще продовжуємо свою мандрівку тут на землі, маємо змогу любити, творити, нести радість і мир у світ, в якому живемо.
Сьогоднішнє переживання і прийняття до свого дому і серця Новонародженого Дитятка Ісус – це ще одна спроба розпочати нове життя.
         Нехай світло Віфлеємської зірки приведе кожного з нас до убогого вертепу нашої людської слабкості і гріховності. Нехай радісний спів ангелів розбудить нашу душу, огорнену байдужістю і егоїзмом. Дозвольмо Ісусові народитися в нашому серці, впустіть Пресвяту Діву Марію та Йосипа до своїх родин. Згадуючи про народження Ісуса, спробуймо стати кращими людьми. Принесімо до Його ясел свій щирий сором за гріхи, своє покаяння за вчинене зло, може сльозу свого смутку, за лінивство, егоїзм, жадібність і пиху … .
Коли щось зворушиться у ваших серцях і ви відчуєте потребу стати новою людиною, тоді вітаю вас – вам відкрилась правдива і єдина Таємниця Різдва. Христос народився! Славімо Його!
З Божим благословенням 
о. Адам Пшивускі
настоятель римо – католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії 
в Летичеві

Господь приходить, щоб людина не перестала бути людиною. Бог у своїй милосердній любові дарував кожному з нас ще один рік життя, ще одне святкування Різдва.

Серед метушливого приготування до свята пам’ятаймо про найголовніше – самого Господа.У Вифлеємі з Пречистої Діви Марії народився Ісус. Народився не з людського бажання, але як дар любові Бога Отця, Який «так полюбив світ, що Сина Свого Єдиного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього не загинув, а жив життям вічним»(Йн 3, 16)

 Хтось з посеред нас уже відійшов до вічності і очікує наших молитов та нашої пам’яті. Їхні місця будуть порожніми за столами на Свят вечір. Ми ще продовжуємо свою мандрівку тут на землі, маємо змогу любити, творити, нести радість і мир у світ, в якому живемо. Сьогоднішнє переживання і прийняття до свого дому і серця Новонародженого Дитятка Ісус – це ще одна спроба розпочати нове життя.

Нехай світло Віфлеємської зірки приведе кожного з нас до убогого вертепу нашої людської слабкості і гріховності. Нехай радісний спів ангелів розбудить нашу душу, огорнену байдужістю і егоїзмом. Дозвольмо Ісусові народитися в нашому серці, впустіть Пресвяту Діву Марію та Йосипа до своїх родин. Згадуючи про народження Ісуса, спробуймо стати кращими людьми. Принесімо до Його ясел свій щирий сором за гріхи, своє покаяння за вчинене зло, може сльозу свого смутку, за лінивство, егоїзм, жадібність і пиху … .Коли щось зворушиться у ваших серцях і ви відчуєте потребу стати новою людиною, тоді вітаю вас – вам відкрилась правдива і єдина Таємниця Різдва.

Христос народився! Славімо Його!

З Божим благословенням о. Адам Пшивускінастоятель римо – католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Летичеві

назад
© Copyright