знаходитесь в : Новини
Всеукраїнський з'їзд семінаристів
2014-05-13

З 13 по 14 травня 2014 року в Санктуарії Летичівської Богородиці відбувся з'їзд Вищих Духовних Семінарій України

з нагоди Тижня молитов про покликання, який переживаємо в Римо - католицькій Церкві.

На зустріч приїхали семінаристи разом з вихователями (близько 150 осіб) з Львівської архидієцезії (Брюховичі), Києво - Житомирської дієцезії (Ворзель), Кам'янець - Подільської дієцезії (Городок) та з двох семінарій Redemptropis Mater (Київ, Вінниця).  Молитовна частина з'їзду ропочалась Святою Літургією під головуванням єпископа Кам'янець - Подільської дієцезії Леона Дубравського. Після Євхаристії семінаристи вирушили процесією навколо храму. Під час ходи молились Розарій за Україну, про нові покликання до священицького і чернечого життя.

Завершальними пунктом програми стали веселий вечір навколо вогнища, де панувала атмосфера радості та щирості, і спільні вечірні молитви. 

Наступний день розпочали у храмі на урочистій Літургії годин та медитацією. Проведена духовним отцем та викладачем Городоцької семінарії о. Станіславом Козьолом конференція на тему "Покликання" мала своє продовження під час обговорення у малих групах.

 

Опівдні учасники з'їзду знову зібралися в храмі на спільну Євхаристію. Проповідь проголосив єпископ - помічник Кам'янець - Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Одразу після Євхаристії відбувся травневий молебень та молитва за Україну.

Перед виїздом семінаристи гуртувались в різних куточках реколекційного дому, тривали щирі розмови, побажання та дружні стискання рук. Цьогорічна зустріч була другою, (перша відбулась в 2013 році у Бердичеві), отже є надія на підтримання традиції  таких з'їздів задля укріплення духовної та молитовної єдності на дорогах покликання і служіння.

назад
© Copyright