знаходитесь в : Новини
Радості й слави день настав
2014-04-20

 

З нагоди Христового Воскресіння, звертаюсь до кожного з Вас, дорогі брати і сестри, незалежно від конфесійної приналежності, національності
і соціального стану!
Дуже прагну, щоб кожен з Вас саме сьогодні почув слова Воскреслого Христа, якими він звернувся до своїх учнів, розгублених та переляканих : «Мир вам!» … І ще раз Ісус їм каже: «Мир вам!». (Йн 20, 19) 
Християнство не відвертається від найглибших і найістотніших проблем  людства. В час Великого Посту приходимо зі своїм болем та стражданнями до Бога. Лише Він звільняє нас від фальшивих ілюзій, прагнень та пожадань. Саме Господь  вимагає нашого духовного відновлення, прагнення світла та істини. Повстаньмо з темряви нашого безсилля разом з Воскреслим Христом до нового життя, в якому «…дбаймо, отже, запопадливо про те, що веде до миру та взаємного збудування».(Рм.14, 19).
Любіть один одного братньою любов’ю, єднаймося у спільній молитві та праці, сповнюймо миром свої серця, родини та спільноти. Христос воскрес! Воістину воскрес!
З Божим благословінням
 настоятель римсько – католицької парафії Внебовзяття ПДМ
о. Адам Пшивускі

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З нагоди Христового Воскресіння, звертаюсь до кожного з Вас, дорогі брати і сестри, незалежно від конфесійної приналежності, національності і соціального стану!

Дуже прагну, щоб кожен з Вас саме сьогодні почув слова Воскреслого Христа, якими він звернувся до своїх учнів, розгублених та переляканих : «Мир вам!» … І ще раз Ісус їм каже: «Мир вам!». (Йн 20, 19) Християнство не відвертається від найглибших і найістотніших проблем  людства. В час Великого Посту приходимо зі своїм болем та стражданнями до Бога. Лише Він звільняє нас від фальшивих ілюзій, прагнень та пожадань. Саме Господь  вимагає нашого духовного відновлення, прагнення світла та істини. Повстаньмо з темряви нашого безсилля разом з Воскреслим Христом до нового життя, в якому «…дбаймо, отже, запопадливо про те, що веде до миру та взаємного збудування».(Рм.14, 19).Любіть один одного братньою любов’ю, єднаймося у спільній молитві та праці, сповнюймо миром свої серця, родини та спільноти. 

                                                З Божим благословінням

 настоятель римсько – католицької парафії Внебовзяття ПДМ о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright