знаходитесь в : Новини
Священство є любов'ю до серця Ісуса
2023-06-13

 

Вельмишановний отче Адаме!
        35 років тому Ви відповіли Богові «Так» на Його слова: «Йди за Мною». Вірні своєму покликанню сьогодні переживаєте чергову річницю прийняття Таїнства Священства. Разом з Вами дякуємо Богові за ці роки, сповнені радості, праці, досвіду і випробовувань.
        Дякуємо за розуміння, турботу, присутність … за свідчення такого щирого, невтомного служіння. За батьківське,  вимогливе і правдиве слово, за відкрите серце на кожну нашу біль і горе. За Вашу молитву і благословіння, за вчасно підставлене плече і протягнуту руку допомоги. 
        Від усього серця бажаємо Божої любові, Материнської опіки Летичівської Богородиці, людської доброти, ангельського терпіння, і витривалості! 
         Нехай Господь благословить Ваше служіння, примножує незліченні невидимі плоди у людських серцях, і ці видимі, одним з яких є наша прекрасна і велична святиня.
        Нехай Найвищий священик, Ісус Христос, обдаровує Вас своєю міццю!

Вельмишановний отче Адаме!

35 років тому Ви відповіли Богові «Так» на Його слова: «Йди за Мною». Вірні своєму покликанню сьогодні переживаєте чергову річницю прийняття Таїнства Священства. Разом з Вами дякуємо Богові за ці роки, сповнені радості, праці, досвіду і випробовувань. Дякуємо за розуміння, турботу, присутність … за свідчення такого щирого, невтомного служіння. За батьківське,  вимогливе і правдиве слово, за відкрите серце на кожну нашу біль і горе. За Вашу молитву і благословіння, за вчасно підставлене плече і протягнуту руку допомоги. Від усього серця бажаємо Божої любові, Материнської опіки Летичівської Богородиці, людської доброти, ангельського терпіння, і витривалості! Нехай Господь благословить Ваше служіння, примножує незліченні невидимі плоди у людських серцях, і ці видимі, одним з яких є наша прекрасна і велична святиня.       

Нехай Найвищий священик, Ісус Христос, обдаровує Вас своєю міццю!

назад
© Copyright