знаходитесь в : Новини
Зустріч паломників напередодні урочистостей
2016-07-05

Неможливо назвати відповідну годину прибуття паломників до Санктуарію Летичівської Богородиці, так, як у вівторок 5 липня, вже зранку  один за одним прибували паломники та гості, щоб в тиші привітати Летичівську Богородицю, тривати на молитві та чуванні. На подвір'я в'їзджали вантажні автомобілі з багажем паломницьких груп, звідусіль відчувалась передсвяткова атмосфера та радісна метушня. На вежі костелу дзвін щиро відбивав кожен час наближення паломницьких груп до Летичева з різних куточків дієцезії. Вже по обіді прибули клерики духовної семінарії з м. Сєдльце (Польща), за ними - єпископ - ординарій Кам'янець - Подільської дієцезії Леон Дубравський, єпископ - помічник Радослав Змітрович.  

     Біля головної брами надвечір гуртувались Летичівські парфіяни і радісними оплесками зустріли разом з настоятелем о. Адамом Пшивускі перших велопаломників з парафії Божого Милосердя (смт. Понінка), за ними в'їхали велосепедисти з Шепетівки з наймолодшим паломником якому виповнилось лише 8 років. З червоно - білими повітряними кульками та бадьорим співом вже підходила група з Хмільника. Спільна молитва, щирі вітання і особливий дух християнської єдності вирували на площі перед храмом. В храмі до ікони Богородиці тривав безперервний потік прочан.

Перед початком Вігілійної відпустової Святої Літургії в браму ввійшли паломницькі групи з Томашполя та Кам'янця Подільського. Святу Месу очолив єпископ - ординарій Леон Дубравський. Настоятель о. Адам привітав усі паломницькі групи, висловивши подяку учасникам та керівникам за їхню жертовність та молитви, за паломницьку втому та заохотив і надалі іти Господніми дорогами, зміцнюючи свою віру та несучи світло Христа іншим. 

Традиційно, від 23 .00 у храмі тривало всенічне чування учасників Руху Захисту Життя.

назад
© Copyright