знаходитесь в : Новини
Фатімська Богородице, заради Твого заступництва
2015-09-25

У ніч з 25 на 26 вересня в Санктуарії Летичівської Богородиці відбувалося чування на завершення перегринації статуї Фатімської Божої Матері.

Розпочинаючи з 1 травня цього року Статуя Фатімської Богородиці через свою присутність в храмах згромаджувала віруючих на спільну молитву за мир в Україні. Розпочали молитовне чування учасники паломництва родин (1 травня), а в цю вересневу ніч до храму прибували паломники з сусідніх Летичеву парафій, також представники з деканатів Кам'янець - Подільської дієцезії. О 20.00 процесія вірних разом з єпископом - ординарієм Леоном Дубравським вийшли на зустріч Статуї Фатімської Богородиці.

Після внесення Статуї до храму розпочалась Свята Літургія.

По  закінченні молитовне чування розпочалось концертом пісень прославлення та возвеличення Богородиці у виконанні  Ольги Жаровської (м. Львів) - сопрано, ведучої та автора поетичних текстів і Юлії Столярець (м. Львів) - фортепіано. У програмі прозвучали добре відомі і невідомі твори композиторів світу та України на латинській та українських мовах.

 

Під час короткої перерви учасники чування розігрівались гарячим чаєм та ділились своїми враженнями. Об 23.00 із співами та роздумами розпочали молебень Розарієм. У цю ніч кожен мав нагоду особисто помолитись перед статуєю Фатімської Богородиці, віддатись під ЇЇ опіку та заступництво. Програма молитовного чування закінчилась на світанку 26 вересня Святою Літургією та Актом присвячення України Непорочному Серцю Марії.

О Пречиста Богородице...Випроси у Нього благословення для досягнення миру, злагоди та порозуміння. Заради твого заступництва нехай Він благословить зусилля у справі єдності християн в ім'я Господнього завіту:" Щоб всі були одно". 

(З Молитви до Богоматері, яка явилась у Фатімі, мол. Щоденно з Богом, Київ - 2011)

назад
© Copyright