знаходитесь в : Новини
Мати Божої благодаті, молись за нас!
2015-08-15

15 серпня, в Урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, наша парафіяльна спільнота святкувала відпустову урочистісь. Традиційно, це свято пошанування Богородиці одночасно є прославленням Господа за щедрі плоди цьогорічного урожаю. Відпустову Святу Літургію відправив отець Станіслав Вінярський. 

     

     У своєму слові до зібраної громади вірних о. Станіслав наголосив на святості та непорочності Богородиці, яка усе своє земне життя була близько Господа. У тиші свого серця зберігала кожне Його слово, у великій покорі та слухняності виконувала Господню волю. Для кожного християнина саме Пресвята Діва Марія служить взірцем правдивої і глибокої віри. Саме тут, в Санктуарії Летичівської Богородиці, біля материнського серця Марії о. Станіслав переживав народження свого священицького покликання.

      Перед урочистою процесією біля вівтаря відбулося освячення приготовлених пшеничних вінків, запашних караваїв, композицій з овочів та плодів цьогорічного урожаю, приготовлених парафіянами.

Урочистою ходою навколо храму, адорацією і прославленням Господа співом Гімну "Te Deum" завершилась цьогорічне відпустове свято. У храмі ще довго залишались пахощі освяченого зілля, прихожани юрмились біля вистави приготовлених дарів та смакували розділені караваї.

 

 

 

 

 

 

Маріє, Свята Маріє! У Бога Ти проси нам благодать,

щоб світ кращим був, в любові щоб жив.

О Маріє, пригорни дітей своїх!

назад
© Copyright