знаходитесь в : Новини
2015-04-04

"Ніхто не спроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йн 15.13)

 

"Він, будучи в Божій природі, не вважав за непорушний привілей свою рівність з Богом... Подобою явившись як людина, він понизив себе, ставши слухняним аж до смерти, і то смерти хресної" (Флп 2.7)

Поклоняємось Тобі, Ісусе Христе,

І величаємо Тебе

Бо своєю смертю на хресті

Ти відкупив весь рід людський.

Бог є світло

І немає в Ньому жодної темряви...

 

РАДОСТІ Й СЛАВИ ДЕНЬ НАСТАВ
ХРИСТОС ІЗ МЕРТВИХ НИНІ ВСТАВ!
АЛІЛУЯ! 

Дорогі брати і сестри!

 

 У цей величний день Воскресіння Христового, бажаю всім бути міцно з’єднаними з Христом. Сповнюючись його любов’ю, знаходити у собі сили перемагати у житті прояви зла, труднощі, розпач та знеохочення, і  у повноті свого серця  радіти свободою дітей Божих, яку дарував нам Воскреслий Христос, адже:
« Вірне слово: Коли ми з ним померли, то разом з ним будемо й жити.
Коли страждаємо, то з ним будемо й царювати. Коли його зрікаємось, то й він зречеться нас. Коли ми не віруємо, він зостанеться вірним, бо сам себе зректися не може». (ІІ Тим.2. 11-13)
Христос Воскрес!
З Божим благословінням
настоятель Римо – Католицької парафії Внебовзяття ПДМ
о. Адам Пшивускі

 У цей величний день Воскресіння Христового бажаю всім бути міцно з’єднаними з Христом. Сповнюючись його любов’ю, знаходити у собі сили перемагати у житті прояви зла, труднощі, розпач та знеохочення, і  у повноті свого серця  радіти свободою дітей Божих, яку дарував нам Воскреслий Христос, адже:

« Вірне слово: Коли ми з ним померли, то разом з ним будемо й жити.Коли страждаємо, то з ним будемо й царювати. Коли його зрікаємось, то й він зречеться нас. Коли ми не віруємо, він зостанеться вірним, бо сам себе зректися не може». (ІІ Тим.2. 11-13)

Христос Воскрес!
З Божим благословінням настоятель Римо – Католицької парафії Внебовзяття ПДМ о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright