знаходитесь в : Новини
Переміни нас, Духу Святий!
2014-08-23

    З 18 по 22 серпня в нашій парафії відбувались реколекції на тему "Святий Дух у житті Церкви і християнина". Близько 30 осіб молоді та дорослих спробували наново відчути діяння Святого Духа.

Щоденно отець Адам, настоятель парафії, проводив дві конференції про Святого Духа, Його прояви і діяння в житті людини. Спільна Свята Літургія, молитви Коронкою до Божого милосердя та Розарієм, медитація та роздуми над Божим Словом - усе сповнювало цей благодатний час для кожного учасника, щоб оживити свою віру, очистити серце та душу від буденного знеохочення та розчарувань. Багато парафіян частково доєднувались до програми реколекцій, використовуючи кожну можливість, щоб послухати конференцію чи пережити Літургію.

 

 

 

А щовечора біля вогнища поміж співом учасники реколекцій ділились своїми думками, обговорювали пережитий день. До коротких роздумів над свідченням нашої віри та її змістом спонукали символічні уроки у "Школі католика". Серед учасників були і гості з інших парафій, зокрема із сусідньої Деражні, Вінниці, Хмельницького, Майдану Вербецького. А прекрасна родина  Анатолія і Марії разом зі своїми 4 дітьми з Томашполя не лише були учасниками реколекцій, але й музичною аніматорською родиною, що дарували нам чудову музику і спів. Маємо надію, що цей дотик Святого Духа принесе плоди у кожному, хто знайшов час для Господа у ці дні парафіяльних реколекцій.

назад
© Copyright