знаходитесь в : Новини
Зустріч священиків Камянець - Подільської дієцезії
2013-11-29

29 листопада 2013 року відбувся з'їзд священиків Кам'янець - Подільської дієцезії в Летичівському Санктуарії Матері Божої. У зустрічі прийняло участь 120 священиків на чолі з єпископом - ординарієм Леоном Дубравським. З'їзд відбувався з нагоди завершення Року Віри і розпочався з адорації Пресвятих Дарів, в якій кожен мав змогу подякувати та прославити Бога за дар віри. О 12.00 розпочалась Свята Літургія, яку звершив єпископ - ординарій Леон Дубравський разом з присутніми священиками. Отець ліцензіат Володимир Вовковинський виголосив проповідь, в якій наголосив на тому, що "Господь повірив в людину, а людина повинна повірити Богу і Його Слову".

Після проповіді єпископ разом зі священиками, тримаючи в руках запалені свічки, склали визнання віри, після чого було урочисто проголошено завершення Року Віри. Перед загальним благословенням відбувся особистий акт посвячення себе Пресвятому Серцю Господа Ісуса. Кожен священик з рук єпископа отримав пастирське благословіння і пам'ятку з нагоди святкування Року Віри.

Після обіду відбулась робоча зустріч священиків з єпископом, обговорення поточних та організаційних питань. Під час зустрічі священики мали змогу придбати новинки літератури, періодичних видань, релігійні календарі та артикули представлені католицькими видавництвами України та Кам'янець - Подільської дієцезії.

назад
© Copyright