знаходитесь в : Новини
Від Бога Отця для Божих Дітей
2013-06-01

Дієцезіальний Конгрес дітей з нагоди Міжнародного Дня дитини в цьому році відбувався в постійному очікуванні на черговий проливний дощ. Хоча,  здавалось,  для юних паломників, що прибували до Санктуарію від 9 години ранку це зовсім не було перешкодою.

Сонце грайливо виглядало із-за хмар, небо час від часу затягувалось темною пеленою, а храм наповнювався дітворою. На обличчі головного аніматора і ведучого свята брата Юстина Русіна OFM Cap. було видно хвилювання, адже нелегко "приборкати" майже тисячу дітей у храмі.

Радісним співом діти розпочали своє свято. Приспів пісні "Якщо Бог щось обіцяє - завжди слово Він тримає!" тисячний натовп повторював невтомно. Саме ці слова визначили тему дня, адже кожен учасник отримав на руки Чек -гарантію вічного життя за адресною вказівкою "Божій Дитині від Бога Отця". В програмі:  сценка - пантоміма, пісні з рухами, короткі катехези з перервами на площі перед храмом.

Сестри - монахині, катехети та священики організовували веселі конкурси та забави. Найбільш рухливі встигали пробігти кілька кругів та досхочу пострибати на площі. Парафіяльний дзвін, як шкільний дзвоник скликав усіх до наступної зустрічі у храмі. На Святу Месу та зустріч з дітьми прибули єпископ ординарій Кам'янець - Подільської дієцезії Леон Дубравський та єпископ - помічник Радослав Змітрович. Від них діти почули слова заохочення до глибшого пізнання справжньої мудрості і здобування скарбів на Небі. З їхніх рук, як і присутніх священиків, усі учасники отримали Чеки, склавши визнання віри та відречення від зла. В час обіду усіх запросили на гарячий борщ, зварений за рецептом "самої Матінки Божої". Свято дітей завжди сповнене атмосферою чистої та безмірної дитячої радості. Тут панує безпосередність, щирість та невичерпний запас енергії. Радісними привітаннями діти зустріли на площі процесію, на чолі якої "плив" човен з вітрилами, що символізує Рік Віри. У човні - єпископ Леон Дубравський з піднятими  Пресвятими Дарами.

З його рук діти отримали благословіння на завершення Конгресу та запрошення на відпустові урочистості до Санктуарію Летичівської Богородиці.

назад
© Copyright