знаходитесь в : Новини
Благодійний концерт
2013-05-28

 

Рік тому у нашому храмі відбувся благодійний концерт підтримки Мельника Віталія на який прийшло чимало небайдужих людей. Саме завдяки їм Віталію проведено ряд операцій і сьогодні  він знову посеред нас, але вже не в інвалідному візку. Колектив Летичівської дитячої школи знову запрошує нас відкрити свої серця через прекрасний світ музики на вчинки доброти та милосердя. Зібрані під час концерту кошти будуть передані батькам Рибака Давида (8 місяців), що потребує термінової лікарської допомоги в ОХМАДИТі.

Вдячними аплодисментами вітали ініціаторів благодійного концерту, а незмінна ведуча пані Ірина Коцур запросила на сцену виконавців, серед яких не лише учні, але самі викладачі. Першою прозвучала молитва "Ave Maria"(Джуліо Каччіні) у виконанні камерного хору "Аколада".

Співає вокальний ансамбль учнів старших класів

(Керівник Олена Довгалюк. Концертмейстер Лариса Лобода)

Оскар Рідінг. Концерт h -moll. ІІ частина. Виконує Ляховецька Марія.

Менует. Виконує ансамбль скрипалів.

(Керівник Людмила Кирнична)

Співає Іван Зубков - "Там, де Ятрань круто в'ється" укр. нар. пісня.

Зразковий аматорський оркестр народних інструментів

Керівник - заслужений працівник культури України Олександр Крупа

Олександр Кобзаренко

Співана поезія

Заключний твір "Боже, Великий Єдиний..." зал слухав стоячи

Із пастирським словом звернувся до присутніх у храмі настоятель римсько - католицької парафії та хранитель Санктуарію отець Адам Пшивускі. Він щиро подякував колективу музичної школи за концерт, за співпрацю з парафіяльною громадою, що триває кілька років поспіль. Також наголосив, про те що у сьогоднішньому світі, серед шуму та галасу, серед невпинного поспіху за матеріальними благами та здобутками людина має велику небезпеку втратити духовність. Але завдячуючи таким концертам, маємо нагоду повернутись до прекрасних глибин класичної музики, народних традицій. А що найголовніше - нагоду зробити добро для ближнього, простягнути руку допомоги потребуючим. Серед присутніх на концерті - представники Летичівської райдержадміністрації, приватні підприємці, які також запевнили свою підтримку молодій родині, щоб допомогти маленькому Давиду якнайшвидше одужати.

 

 

 

 

назад
© Copyright