знаходитесь в : Новини
Перше Причастя
2013-05-26

Сьогодні в нашій парафіяльній спільноті велике свято. Урочистість Пресвятої Трійці стала днем Першого Причастя для 9 дітей, які протягом року старанно готувались до зустрічі з Ісусом Євхаристійним.

Кожного з дітей Ісус  по - особливому покликав до цієї зустрічі. Особливе духовне доторкнення відчули також батьки дітей, для яких Перше Причастя дітей стало поштовхом до відновлення своїх особистих стосунків з Господом. Серед гостей свята - хресні батьки, родичі, друзі, які ставали до Святого Причастя поряд з дитиною.

Окрім привітань та подарунків вони, передусім, в цей день огортали дітей молитвою. Своє пастирське слово до дітей та батьків скерував під час проповіді о. Адам, наголошуючи про відповідальність батьків за духовне зростання дітей, про потребу гарного прикладу їхнього особистого духовного життя. В процесії з дарами діти принесли маленькі хлібини, які після освячення отримали разом з пам'ятною іконою з нагоди Першого Причастя, щоб вдома розділити цей хліб у своїх родинах.

Сьогодні було багато хвилювань, радісних та стривожених поглядів, несміливих сльозин в батьківських очах, слів вітань та подяки. Нехай же Господь назавжди замешкає у кожному дитячому серці, стане Добрим Приятелем для кожного з них у житті.

назад
© Copyright