знаходитесь в : Новини
Чекаємо Тебе, Дитятко Боже
2012-12-01

Знову Адвент...Час очікування та приготування до зустрічі з Божим Дитятком. В суботу, 1 грудня діти та молодь радісно провели "Андрійки", щоб спільною забавою, іграми та співом завершити звичайний період літургійного року і приготуватись до перебування у тиші в час адвенту.

 

 

 


    

 Після Святої Літургії, що розпочалась о 15.00,  дитяча світлиця сповнилась радісним сміхом та співом. Найактивнішими були діти з наймолодшої групи. Вони з великим завзяттям змагались в естафетах. Не відставали від них і хлопчики, особливо було чути їхні мужні голоси під час співу.

З допомогою батьків, на закінчення свята, усі пригощались солодощами та гарячим чаєм. ВІд 16 години розпочалась адорація Пресвятих Дарів у храмі, учасниками якої стала парафіяльна молодь та спільнота Помічників Матері Церкви.

В І Неділю адвенту, запломенів перший вогник в адвентовому вінку, а до вірних, зібраних на Святій Літургії звернувся настоятель о. Адам Пшивускі із заохоченням відкрити свої серця на прихід Ісуса. До усіх парафіян цього дня було адресовано шостий номер нашої Парафіяльної газети із Катехезою для дорослих. А вже в понеділок, о 7.00 серед ранкових сутінків діти разом з батьками поспішали на Рорати.

Діти приготували світичі, з яким йдуть в процесії на початку Літургії. Під час Адвенту та Рорат, усі присутні дорослі та діти сходять "Сходинками чеснот:Божих та кардинальних", наближаючись до порожніх яселок. В такий спосіб ще раз наголошуючи на потребі не лише вірити в Бога, але жити цією вірою на щодень.

В середу ж, на по закінченні Святої Літургії всіх дітей очікувала приємна несподіванка - ціла торбина подарунків від Св. Миколая, які за дорученням святого роздав дітям о. Адам.

За хвилинку, поснідавши в катехетичному класі, діти поспішають до школи, дорослі до праці. І знову храм сповнюється тишею, так як наше серце, щоб переживати радісне очікування на прихід Спасителя. Запрошуємо усіх на Роратні Богослужіння, особливо в понеділок та середу о 7 годині ранку, щоб серед метушні сьогодення не втрати цей час духовного приготування.

назад
© Copyright