знаходитесь в : Новини
Свято Францисканської родини
2012-11-18

У неділю, 18 листопада, під час Святої Літургії парафіяльна спільнота переживала велику радість разом з учасниками Францисканського Ордену Світських, які в цей день складали урочисті обітниці. Гостями у Летичівській спільноті були францисканці з Хмельницького та їхні духовні наставники отці - капуцини. Пані Франя Анрощук складала обітниці постуляту, а двоє наших парафіян - довічні (Володимир Ніцевич і Яніна Файфер)). І хоч спільнота францисканців не є чисельно великою, але, водночас - це живий вогник духовності та прагнення свідчити свою віру вчинками у щоденному житті. Два рази в місяць учасники збираються на формаційні зустрічі та спільну молитву. Окрім того, намагаються щоденно приймати участь в Святій Літургії,також активно і відповідально дбають про парафіяльні справи, докладаючи працю своїх рук та ділячись щирістю серця.

 

 

Франя Андрощук ділиться своїми переживаннями недільної урочистості: " Почуття великої благодаті, радості і подяки Богові пережила я недільного дня на Святій Літургії. Після півторарічного випробовування у Францисканському Ордені Світських, пройшовши період новіціату, я урочисто склала обітницю і зобов'язалась жити згідно Євангелія Ісуса Христа.

Відомо, що кожна людина має своє призначення в цьому світі. Моїм життєвим кредо є слова Святого Франциска: "Брати, доки маємо час, чинімо добро". Бути потрібною людям - це те, чим я живу, від чого заспокоюю душу.

Причин для цього чимало: привітала сусідів з днем народження чи святом, була поруч хворого, винесла немічній людині сміття чи принесла дров, подала милостиню нужденному, заступилась за того, кого образили, знайшла людям літературу з тією чи інщою інформацією, яка їх так цікавила, допомогла позивачам відстояти свої права у суді, помирила тих, хто був у гніві, розрадила і заспокоїла тих, хто страждає, витерла сльози скривдженої дитини, підбадьорила і подала надію на краще зневіреному, прийняла на нічліг паломників, нагодувала підкинутих тварин, подала руку тому, кого невільно образила, запалила іскорку любові до Бога і ближнього.

З цього всього я відчуваю радість, набираюсь сил, почуваюсь щасливою. Мені приємно, що поруч зі мною однодумці, які входять до Францисканського Ордену Світських в Летичеві. Моя приналежність до цієї спільноти зміцнює мою віру, спрямовує мої зусилля на виконання Божих заповідей, надихає до християнської святості за прикладом святого Франциска". 

 

назад
© Copyright