знаходитесь в : Новини
Паломництво в країну знань вирушило!
2012-09-02

Шкільний дзвоник наполегливо скликає дітвору та молодь до початку нового навчального року. В суботу, 1 вересня, в школах містечка відбувались перші святкові зустрічі учнів та вчителів. Лунала музика, майоріли квіти та скрізь у супроводі батьків поважно проходили цьогорічні першокласники. В неділю ж, по закінченні Святої Літургії настоятель отець Адам освятив шкільне приладдя, підручники, портфелі та все, що приготували школярики.

Кожна дитина отримала благословіння на успішне навчання, на прийняття дарів мудрості та знань, батьки ж та вчителі - на усвідомлення великої відповідальності за виховання та навчання своїх дітей.

Нехай Господь провадить усіх своїми дорогами, а пізнаючи науку та мудрість цього світу, діти та молодь з допомогою дорослих шукали передусім Божої мудрості та зростали у вірі.

Гості з Києва, Іваненко Валентина - заслужена артистка України і Іваненко Тамара - студентка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова подарували учасникам недільної Літургії прекрасний концерт органної музики. У програмі якого звучали твори Й.- С. Баха, Д. Фрескобальді, Ф. Мендельсона (орган) та вокальний спів творів Цезара Франка і Джуліо Качччині.

назад
© Copyright