знаходитесь в : Новини
Паростки надії
2012-08-10

З 6 по 11 серпня 2012 року група дітей (60 осіб) під духовною опікою отця Романа Казімєрчака та с. Віргінії Мажени Пархонюк (Сестри Канонічки Святого Духа), аніматорів та дорослих опікунів переживали свої реколекції в час літніх канікул. Вже кілька років поспіль такою чисельною громадою вони приїзджають з Писарівки до Санктуарію Летичіської Богородиці. Провідною темою цьогорічних реколекцій були Святі Таїнства, зокрема - Хрещення, Євхаристія та Покаяння.

Щоденно діти приймали участь в Святій Літургії, спільно молились на протязі дня, обговорювали визначені теми в групах, готували театральні вистави, чергували в реколекційному домі та на кухні. Старанно доглядали посіяне в перший день насіння, яке стало символом їхнього духовного зростання в час реколекцій.

 

 

В п'ятницю усією громадою вирушили до лісу на пошуки скарбу, в час мандрівки довелось подолати багато перешкод та випробувань, досвідчити вартість спільноти. Спільно проведений час реколекцій принесе гарні плоди в духовному житті кожної дитини - з таким переконанням та надією залишали це місце усі учасники реколекцій, дякуючи настоятелю та хранителю Санктуарію о. Адаму Пшивуському за гостинність та сердечність.

c. Віргінія Мажена Пархонюк (CSS)

 

 

 

назад
© Copyright