знаходитесь в : Новини
Канікули з Богом. Летичів. Літо - 2012
2012-06-27

Наша група (14 дітей) під духовною опікою настоятеля о.Стефана Маєвського, сестер серцянок Лаури Стасів та Бернадетти Попадюк та пані Світлани Колосович з парафії Воздвиження Св. Хреста з міста Новоград - Волинський переживала цьогорічні Канікули з Богом в Санктуарії Летичівської Богородиці. Кожен день був сповнений особливими переживаннями та роздумами над притчами Ісуса Христа. Спільно молились та брали участь у Святій Літургії. Із великим задоволенням у спекотні червневі дні купались на річці Вовк, грались та змагались у спортивній спритності на подвір'ї Санктуарію. Звичайно, що було вогнище та багато радісного співу. Час швидко пролетів і сьогодні ми покидаємо це прекрасне місце. З вдячність до о. Адама Пшивуського, усіх добродіїв та працівників Санктуарію в наших серцях обіцяємо молитву, пам'ять та надію, що ще обов'язково приїдемо до цього особливого місця.

Каріна Боровська :"Мені 8 років. Тут в Санктуарію мені дуже сподобався пам'ятник Святішому Отцеві Іванові Павлові ІІ, також будинок, в якому жили, костел".

Яна Лейнер (11 років):"Дуже швидко пройшов час. Назавжди запам'ятаю цей храм, залишки оборонного муру та башту, фігуру Св. Йосипа з Дитятком Ісуса в Реколекційному домі, також екскурсію до Меджибіжської фортеці. Ну і звичайно - двохярусні ліжка в кімнатах..."

Юлія Шибка (13 років):"...дуже вразило те, що тут дуже гарні квіти і їх дуже багато. А ще - дуже привітні люди."

Даша Колосович (7 років): "...скрізь так чисто і нас так гостинно приймали."

Таня Жигадло (14 років): " Все чудово! І дуже дякуємо о. Адаму за такий гарний прийом та прекрасні умови."

назад
© Copyright