знаходитесь в : Новини
Паломництво Родин
2012-05-01

Якщо у засобах масової інформації про сьогоднішній день говорять, як про день солідарності трудящих, то в Санктуарії Летичівської Богородиці  1 травня стало днем духовної єдності родин Кам'янець - Подільської Дієцезії. Особливе свято, коли травневе пошанування Богородиці родини розпочали біля Марієного трону.

 Перші паломники прибували до храму з самого ранку, площа сповнювалась радісними привітаннями та щебетом дітвори. А їх у цьогорічному паломництві була дуже багато: і таких, хто зразу ж пробував запускати повітряного змія, і інших, які ще несміливо тулились до батьківського плеча. Своє молитовне чування родини розпочали молитвою Розарієм, згодом конференцію для учасників паломництва виголосив о. Олександр Оріховський. Діти під опікою аніматорів гарно проводили час, чергуючи забави та катехезу.

 

 

 

 

Хор з парафії Найсвятішого Серця Ісуса (м.  Кам'янець - Подільський) прекрасним співом прикрасив Святу Літургію, яка розпочалась опівдні. Слово привітання до учасників Паломництва скерували о. Ярослав Гонсьорек (модератор Руху Домашньої Церкви) та о. Адам Пшивуський (настоятель та хранитель Санктуарію Летичівської Богородиці). Єпископ Леон Дубравський у проповіді наголосив про значимість і нерозривну єдність Таїнств Євхаристії і Подружжя. Ісус Христос вчить кожного великої любові та взаємного служіння, і це є основою злагоди та цілісності родини.

 

Через молитву учасники паломництва віддавали під опіку Госопода та заступництву Богородиці усі проблеми та труднощі щоденності у подружжі та родинному житті.

Традиційно відбулися зустрічі у групах, під час яких обговорювались питання про те, яким є наш особистий зв'язок з Господом, чи сповнений довіри або ж страху. Також велику увагу викликали порушенні питання виховання в дітей пошанування до Євхаристії через особистий приклад батьків. Учасники групами розійшлись площею перед храмом, тривали спільні молитви та ділення в затінку весняної зелені.

Під час перерви на обід учасники паломництва мали змогу послухати спів молодіжного гурту з Дунаєвець, а підкріпившись, потанцювати.

Урочистим співом Літанії до ПДМ та Адорацією Пресвятих Дарів завершилось цьогорічне Паломництво Родин. Спостерігаючи за учасниками, переживаючи цей прекрасний день, молячись з ними, хочеться вірити, що кожна з цих родин добре знає свій паломницький шлях. Притуляючись до серця Богородиці, сповнюється духом та міццю Воскреслого Христа, щоб витривати у любові та вірності аж до кінця.

 

Царице Родин, молись за нас!

назад
© Copyright