знаходитесь в : Новини
Міжнародний Форум Органної Музики
2012-04-29

З 26 по 29 квітня 2012 року в Санктуарії Летичівської Богородиці проходив І Польсько - Український Форум Органної Музики. Протягом цих днів один за одним лунали концерти органної музики у виконанні педагогів та учасників Форуму. Серед них - вже відомі майстри  гри на органі, студенти і зовсім юні початківці з Києва, Львова, Одеси, Вінниці, Варшави, Любліна.

 

 

На фото - педагоги та учасники Форуму:Надія Величко, Ольга Жаровська (Львів), Ярослав Врублевський (Варшава),

Олена Удрас (Одеса), Тетяна Сєдова, Галина Булибенко (Київ)

Професор - декан Варшавської Музичої Академії Ярослав Врублевський провів майстер - класи гри на органі, багатогодинні індивідуальні занняття (у проведенні яких допомагав професор Войцех Бернадський). Щоденно учасники Форуму мали можливість до спільного обговорення особливостей виконання музичних творів на органі під час проведених професорами лекцій. Також учасники мали призначенні години до самостійних занять за інструментом протягом дня. Часу не завжди вистачало, тому і в нічні години на коридорах Реколекційного дому було чути звучання органу в храмі. В час Форуму серед органістів панувала атмосфера творчого спілкування, ділення набути досвідом та знаннями.

( На фото - учасники Форуму: Закірова Ольга (Київ), Пастор Юстина (Люблін), Болюх Олена (Київ), Павел Сурись (Люблін), Ігор Сікорський (Київ), Гайдаєнко Юлія (Київ), Давиденко Альона (Вінниця), Матеуш Віцеєвський (Люблін)

 

 

В минулому 2011 році в Санктуарії Летичівської Богородиці проходив І Міжнародний Фестиваль Органної Музики "Ars Organi", по закінченні якого зродилась ідея проведення Форуму. Хранитель Санктуарію отець Адам Пшивуський своїми старання створив належні умови до зреалізування задуму.

(На фото: професор - декан Ярослав Врублевський, професор Войцех Бердаський (Варшава)

Професор - декан Ярослав Врублевський (художній керівник минолорічного Фестивалю) підготував та провів музично - практичну частину Форуму з допомогою колеги професора Войцеха Бернадського. По закінченні Форуму учасники отримали від організаторів Дипломи - посвідчення, а з рук настоятеля цікаві і духовно-корисні подарунки та пам'ятки.

 Підсумкова зустріч в кав'ярні

А далі - подорож до Кам'янця - Подільського і надія в серцях учасників на зустріч в наступному році.

 

 

 

назад
© Copyright