знаходитесь в : Новини
Христос Воскрес! Алілуя!
2012-04-08

«Чому шукаєте Живого між мертвими? Його нема тут: Він воскрес»
(Лк 24, 5 – 6)
Христос Воскрес! Алілуя!
   У пасхальному гімні «Exsultet” ніч Христового Воскресіння названо «Справді блаженною… єдиною гідною пізнати час і годину, коли Христос знову піднявся…». Справді, ніхто не був очевидцем самої події Воскресіння, і жоден євангелист не описує її. Ніхто не зміг сказати, як воно сталося з фізичного погляду. 
  Воскресіння як історична подія, яку можна ствердити на основі знаку порожнього гробу і дійсними зустрічами апостолів із воскреслим Христом, залишається у серцевині містерії віри. Воскреслий Ісус являється не світові,а Своїм учням. 
  Воскресіння - це насамперед підтвердження всього того, що вчинив і чого навчав Сам Христос. Усі правди, навіть найбільш недоступні для людського розуму, знаходять своє підтвердження в тому, що воскреснувши, Христос дав обіцяний остаточний доказ Своєї божественної влади. Зрештою, Воскресіння Христа і Сам воскреслий Христос є началом і джерелом нашого майбутнього воскресіння. В очікуванні цього сповнення воскреслий Христос живе в серцях своїх вірних. 
Нехай кожен з посеред нас відчує велику благодать Божого усиновлення, сповниться надією на воскресіння в Христі. Серед метушні сьогодення збережімо свою віру, передаймо її у спадок нашим дітям та онукам.
Будуймо храми у наших душах на фундаментах християнських цінностей. Єднаймося з Воскреслим Христом, який з нами на хресних дорогах життя. Він близько з кожним, хто зносить біль, страждання, самотність та розпач. У дні світлої радості Христового Воскресіння ділімось миром та добром з усіма. Воскресаймо вже тут на землі з тягарів наших гріхів, скидаймо кайдани гніву, заздрощів та ненависті. Шукаймо Господніх доріг, простуймо свої стежки до Бога. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
                                                                                                                           З Божим благословінням з нагоди Великодніх свят
                                                                  Настоятель римо – католицької парафії і хранитель Санктуарію Летичівської Богородиці

                                                                                                                                                                       о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright