знаходитесь в : Новини
Гей колядка, коляда!
2012-01-10

У неділю Хрещення Господнього до храму завітали маленькі колядники, щоб привітати вірних з Різдвом Господнім і запросити у мандрівку до Вифлеєму

.

Маленькі пастушки, ангели, Марія та Йосип, три царі та дітвора, що прибігла до убогої стаєнки - сценічні образи рІздвяного вертепу які відтворили діти та молодь, ще раз передали велич та таємничість Божого приходу на світ.

У виконанні юних колядників пролунали колядки українською, російською та польською мовами, також різдвяні пісні та віншування. Глядачі вдячними оплесками провели юних аматорів.

 

Напередодні ж, 4 січня, в парафії відбулась Різдвяна зустріч для дітей. О 14.00 розпочалась Свята Літургія, по закінченні - спільне колядування біля декорацій вертепу, яке продовжилось за святковим пригощенням у реколекційному домі.

Діти радісно переживали традиційну зустріч в час різдвяних канікул і з нетерпінням очікували на подарунки Святого Миколая.

І хоч сам Святий через відсутність снігу не зміг доїхати, але скористався різдвяною поштою і тому, ніхто не залишився без подарунка. Хоча дехто трошки несміливо заглядав у торбину...Чи бува немає там різочки?...

Попереду ще одна прекрасна подія святкування Різдва Господнього - Дієцезіальний Фестиваль Колядок, який відбудеться 21 січня. Сердечно запрошуємо парафіяльні та творчі колективи до спільного прославлення Народження Божого Сина у стінах Летичівського Санктуарію.

 Христос народився! Славімо його!

 

назад
© Copyright