знаходитесь в : Новини
Христос народився! Славімо Його!
2011-12-25

Ісус Христос, існуючи в Божій природі,
не вважав за здобич свою рівність
із Богом, а применшив себе самого,
прийнявши вигляд слуги,
ставши подібним до людини.
(Флп 2. 6-7)              Благословенний час Різдва Господнього наближається. Незабаром розпочнеться неповторний і винятковий вечір, коли за святковим столом збереться вся родина. Вечір, коли стихають всі суперечки, линуть вітання, дім сповнюється світлою і тихою радістю Народження Божого Сина.
Ісус Христос приходить на землю, щоб відкрити нам велику таємницю Божої любові, пробудити почуття гідності Божих дітей, подарувати кожному людському серцю віру і надію на вічність з Богом. Людина є надто слабкою, загубленою і самотньою без Бога. Безустанно шукає свого самовираження, здобуваючи славу та багатства світу, що проминає.
Святий вечір у кожній родині, у кожному домі – це гарна нагода затриматись на хвилинку у тиші. Це саме час, щоб поставити собі запитання - якою є мета мого життя, якого щастя прагну, на що витрачаю кожен подарований Богом день…
Ісус народився на землі, применшив себе і став слугою, заради кожного з нас. Посеред святкових прикрас різдвяного свята на вулицях міст, сіл, в наших храмах та будинках, даруючи та отримуючи подарунки, дуже важливо не пропустити те, що є найголовнішим – усвідомити наше покликання на землі – служити один одному. Сьогодні, як ніколи у світі бракує взаємної поваги людини до людини, взаємного служіння та братньої любові. Світ має все, окрім миру, злагоди, спокою. Так багато посеред нас самотніх, покинутих, засмучених та спраглих людської уваги. Тому, напередодні Різдва Господнього, звертаюсь до кожного з вас, вірних римо-католицького та інших обрядів, людей доброї волі!
    Від щирого серця бажаю, щоб цей час став для кожної християнської родини часом творення добра і будування мостів поміж людьми. Нехай те, що робите, наближає вас до Господа Бога і до людей, бо лише тоді час не буде змарнованим. В нашій Летичівській святині огортаємо вас щоденно молитвою через заступництво Божої Матері, Цариці Поділля та Волині! Вдивляймося у світло Віфлеємської зірки. Боже Дитя народилось! Співаймо радісну колядку, несімо радість та любов у сьогоднішній світ, який не може дати людині правдивого щастя. 
Христос народився! Славімо Його!
Бо лише у Ньому приходить надія на новий день.З Божим благословенням в час Різдвяних свят
Настоятель римо – католицької парафії
Внебовзяття Пресвятої Діви Марії
о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright