знаходитесь в : Новини
З'їзд духовенства та богопосвячених осіб
2023-10-06

 

5 жовтня 2023 року в день спомину св. Фаустини Ковальської в Санктуарії Летичівської Богородиці проходив з’їзд духовенства і богопосвячених осіб. Традиційно зустріч розпочалась з Адорації перед Пресвятими Дарами. В роздумах до таємниць розарію єпископ – ординарій Леон Дубравський звертав увагу на потребу нашого духовного відродження, усвідомлення значимості бути покликаним до служіння Господу і відповідальності за Церкву Христову. У молитві віддавали Божому провидінню Синод, який триває у Римі, благали про мир та закінчення війни, про Боже милосердя та захист для воїнів і усіх, хто страждає у світі.
У великій спільноті священиків та богопосвячених осіб цього дня звучала спільна молитва за нові покликання . Темою конференції, яку провів о. Даниїл Ботвін OFM,  став заклик «Знову почати від Ісуса Христа». Сьогоднішній світ комунікативних технологій прагне цілковито заповнити потребу людини в знаннях та інформації. Але в справах віри та духовності жодна найдосконаліша технологія не замінить спілкування людини з людиною. Саме священники та богопосвячені особи мають залишатись «живим голосом Бога». І цим «живим голосом» має бути приклад радісного, сповненого життя служіння. Господь неодноразово повторює «Не бійся …».
  Святу Літургію очолив єпископ Леон Дубравський. Усіх зібраних привітав настоятель парафії і хранитель Санктуарію о. Адам Пшивуський словами побажання «повернутись до своїх парафій з вогнем у серці».
Проповідь о. Даниїла Ботвіна OFM стала продовженням проголошеної раніше конференції і акцентувала увагу на ролі Церкви в часі, який переживаємо. Спокуса активної соціальної діяльності в часі війни, навіть з благими намірами милосердної і волонтерської допомоги не може відвертати від головного, від проголошення Божого слова. Спочатку «хліб духовний», потім «хліб, як пожива» для тіла.
Єпископ Леон Дубравський звернувся до зібраних з практичними порадами, щодо ролі священника в парафії, його поведінки та культури, розуміння обов’язків як священно-служителя.
На завершення зустрічі – спільна молитва Коронкою до Божого милосердя  в намірах миру в Україні.

5 жовтня 2023 року в день спомину св. Фаустини Ковальської в Санктуарії Летичівської Богородиці проходив з’їзд духовенства і богопосвячених осіб. Традиційно зустріч розпочалась з Адорації перед Пресвятими Дарами. В роздумах до таємниць розарію єпископ – ординарій Леон Дубравський звертав увагу на потребу нашого духовного відродження, усвідомлення значимості бути покликаним до служіння Господу і відповідальності за Церкву Христову. У молитві віддавали Божому провидінню Синод, який триває у Римі, благали про мир та закінчення війни, про Боже милосердя та захист для воїнів і усіх, хто страждає у світі. У великій спільноті священиків та богопосвячених осіб цього дня звучала спільна молитва за нові покликання . Темою конференції, яку провів о. Даниїл Ботвін OFM,  став заклик «Знову почати від Ісуса Христа». Сьогоднішній світ комунікативних технологій прагне цілковито заповнити потребу людини в знаннях та інформації. Але в справах віри та духовності жодна найдосконаліша технологія не замінить спілкування людини з людиною. Саме священники та богопосвячені особи мають залишатись «живим голосом Бога». І цим «живим голосом» має бути приклад радісного, сповненого життя служіння. Господь неодноразово повторює «Не бійся …».  Святу Літургію очолив єпископ Леон Дубравський. Усіх зібраних привітав настоятель парафії і хранитель Санктуарію о. Адам Пшивуський словами побажання «повернутись до своїх парафій з вогнем у серці». Проповідь о. Даниїла Ботвіна OFM стала продовженням проголошеної раніше конференції і акцентувала увагу на ролі Церкви в часі, який переживаємо. Спокуса активної соціальної діяльності в часі війни, навіть з благими намірами милосердної і волонтерської допомоги не може відвертати від головного, від проголошення Божого слова. Спочатку «хліб духовний», потім «хліб, як пожива» для тіла.Єпископ Леон Дубравський звернувся до зібраних з практичними порадами, щодо ролі священника в парафії, його поведінки та культури, розуміння обов’язків як священно-служителя. На завершення зустрічі – спільна молитва Коронкою до Божого милосердя  в намірах миру в Україні.

назад
© Copyright