знаходитесь в : Новини
Просімо Марію, щоб ми за Її прикладом залишалися вірними Ісусові.
2023-07-08

 

У Відпустових урочистостях на честь Летичівської Богородиці  (5 – 6 липня) взяло участь близько 2 000 вірних.
Паломницькі групи, які прибули на святкування: 
Томашпіль – Летичів  (200 учасників, керівник о. Едуард Василенко)
Камянець – Подільський – Летичів (150 учасників, керівник о. Микола Лучинський)
Хмільник – Летичів (керівник о. Олександр Бурмістров)
Велопаломники з Шепетівки, Шаргорода (керівник о. Симон Байдацький OFM, о. Богдан Мураховський), Літина. 
Вігілійну  і Урочисту Відпустову Святу Месу очолив єпископ Леон Дубравський, співслужили єпископ – помічник Радослав Змітрович і єпископ Сєдлєцької дієцезії Гжегож Суходольський (Польща)  та священники.
«Вкотре в цьому прекрасному місці нас зібрала Матір Ісуса і наша Мати. Приходимо, щоб віддати Їй все, що маємо в нашому житті: переживання, страждання, радість, наші зусилля і старання робити все, щоб змінити на краще наші серця, родини, країну і світ … . 
Від імені Цариці Волині і Поділля вітаю всіх вас тут, у Її домі.
 Ісус приходить, промовляючи: «Мир вам!». 
Війни не буде, якщо всі ми відкриємо серце для Ісуса і чинитимемо Його волю».
                  (З привітання паломників і усіх вірних отцем Адамом Пшивуським, хранителем Санктуарію Летичіввської Богородиці)
«Всі ви прийшли з якимись намірами. Кожен ніс щось у своєму серці для Матері Божої. Складаймо всі ці наміри на вівтарі і просімо Бога про заступництво Його Матері …
«Обов’язково приступіть до Таїнства Покаяння, щоб ваше паломництво не було даремним, щоб ви змогли пізнати особливу благодать примирення з Богом».
                                                    (Єпископ Леон Дубравський)
«Сподіваюсь, що під час паломництва і в ці урочисті дні відпусту ви відкриєте своє місце біля Бога.
Бог кличе до співпраці, але вибір за тобою.
Добре, що ви тут є, що ви в Україні, тому що ця земля потребує кожного з вас. Потребує твого життя, твоїх талантів, твоєї молодості, твого дорослого життя і досвіду.
Сьогодні я тут, щоб разом з вами молитися за мир у вашій Батьківщині. 
Людина стає справжньою, коли відкривається на Слово Боже і Таїнство Євхаристії.
 … змінювати світ треба починати від переміни свого серця».
                       (З проповідей єпископа Гжегожа Суходольського

У Відпустових урочистостях на честь Летичівської Богородиці  (5 – 6 липня) взяло участь близько 2 000 вірних.Паломницькі групи, які прибули на святкування:

 Томашпіль – Летичів  (200 учасників, керівник о. Едуард Василенко)

Кам'янець – Подільський – Летичів (150 учасників, керівник о. Микола Лучинський)

Хмільник – Летичів (керівник о. Олександр Бурмістров)

Велопаломники з Шепетівки, Шаргорода (керівник о. Симон Байдацький OFM, о. Богдан Мураховський), Літина.

 

 

Вігілійну  і Урочисту Відпустову Святу Месу очолив єпископ Леон Дубравський, співслужили єпископ – помічник Радослав Змітрович і єпископ Сєдлєцької дієцезії Гжегож Суходольський (Польща)  та священники.

«Вкотре в цьому прекрасному місці нас зібрала Матір Ісуса і наша Мати. Приходимо, щоб віддати Їй все, що маємо в нашому житті: переживання, страждання, радість, наші зусилля і старання робити все, щоб змінити на краще наші серця, родини, країну і світ … . Від імені Цариці Волині і Поділля вітаю всіх вас тут, у Її домі. Ісус приходить, промовляючи: «Мир вам!». Війни не буде, якщо всі ми відкриємо серце для Ісуса і чинитимемо Його волю». (З привітання паломників і усіх вірних отцем Адамом Пшивуським, хранителем Санктуарію Летичіввської Богородиці)

 «Всі ви прийшли з якимись намірами. Кожен ніс щось у своєму серці для Матері Божої. Складаймо всі ці наміри на вівтарі і просімо Бога про заступництво Його Матері …«Обов’язково приступіть до Таїнства Покаяння, щоб ваше паломництво не було даремним, щоб ви змогли пізнати особливу благодать примирення з Богом».  (Єпископ Леон Дубравський)

«Сподіваюсь, що під час паломництва і в ці урочисті дні відпусту ви відкриєте своє місце біля Бога.Бог кличе до співпраці, але вибір за тобою.Добре, що ви тут є, що ви в Україні, тому що ця земля потребує кожного з вас. Потребує твого життя, твоїх талантів, твоєї молодості, твого дорослого життя і досвіду.Сьогодні я тут, щоб разом з вами молитися за мир у вашій Батьківщині. Людина стає справжньою, коли відкривається на Слово Боже і Таїнство Євхаристії. … змінювати світ треба починати від переміни свого серця».  (З проповідей єпископа Гжегожа Суходольського)

назад
© Copyright