знаходитесь в : Новини
Музичний вернісаж камерного оркестру Львівської політехніки
2011-10-28

"Polyphonia" - досить молодий і перспективний творчий колектив, в якому пліч - о - пліч співпрацюють професори, викладачі та студенти Національного університету Львівська політехніка. Це єдиний у своєму роді творчий колектив, серед усіх колективів вищих технічних навчальних закладів України, де немає музичного факультету чи відділення. Обєднав їхні музичні уподобання Народний дім "Просвіта", що діє при університеті.  

Художнім керівником і головним диригентом камерного оркестру з часу його створення (2009 року) є Лауреат (володар Гран - Прі) Всеукраїнського конкурсу диригентів у м. Києві - Назарій Яцків.

Репертуар цього колективу різноманітний і різноплановий. Цього вечора усі присутні в храмі мали можливість послухати твори Йогана - Себастьяна Баха (Арія з сюїти ре - мажор), Антоніо Вівальді (Концерт для оркестру), Фріца Крейслера, Мирослава Скорика, Фрідеріка Лоу, Генрі Лоу, Генрі Манчіні, Йоганеса Брамса, твори з репертуару музичного гурту "Бітлз", Жан - Жака Оффенбаха, Лео Делібі, Енріко да Капуа, Франца Легара.

 

Сольні партії на флейтах виконали Христина Андрухів та Юлія Богданова, на скрипці - Любов Мазяр, співом оздобила виступ, водночас ведуча концерту та автор програми, Ольга Жаровська.

Хвилями оплесків слухачі винагороджували виконавців за прекрасну музику та чудову атмосферу концерту. По закінченні - слова вдячності, квіти і запрошення ще не один раз виступити з концертом.

 

 

 

назад
© Copyright