знаходитесь в : Новини
XXI Катинський Райд
2021-09-11

8 - 9 вересня в Реколеційному Домі Санктуарію Летичівської Богородиці гостинно зустрічали учасників XXI Райду Катинського. У програмі цьогорічного виїзду було передбачено кілька груп мотоциклістів, які вирушили окремими маршрутами історичних та пам'ятних місць на територіях Польщі і України. До Летичева прибуло 45 учасників Райду.

Разом із Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Дамянем Цярціньскі та хранителем Санктуарію о. Адамом Пшивускі учасники мотопробігу спільною молитвою та покладанням квітів біля братської могили вшанували пам'ять полеглих польських легіонерів.  У четвер, 9 вересня, мотоциклісти відвідали Санктуарій Св. Йосипа у Гнівані, Меморіал мучеників за віру у Тиврові та пам'ятні місця у Вінниці.

На світанку 10 вересня учасники Райду спільно молились на Св. Літургії і, підкріпившись духовно, вирушили в напрямку Меджибожа.

Короткою  оглядовою екскурсією Меджибіжською фортецею та останніми щирими рукостисканнями учасники Райду завершили свій тур дорогами Поділля у цьому році. 

назад
© Copyright