знаходитесь в : Новини
Урочистість Внебовзяття ПДМ. Парафіяльний відпуст в Летичеві
2021-08-15

Сьогодні, в Урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, наша парафіяльна спільнота святкує парафіяльний відпуст. З самого ранку храм заповнювався вірянами, що прибули на свято з різних куточків нашої парафії. Запашні букети зілля та квітів у руках, радісні слова вітання і ще, традиційні караваї, смачна випічка та мед з'явлались на столиках у бічній наві храму. Урочистим співом парафіяльний хор оздоблював Відпустову Святу Літургію. Настоятель, отець Адам, щирим батьківським словом звернувся до вірян словами проповіді. Пояснюючи таємницю Внебовзятття Богородиці, він особливо наголосив про духовне прагнення неба під час нашого земного паломництва. Пресвята Діва Марія є взірцем цілковитої вілності від прив'язанності до  гріха і матеріалізму цього світу. Сьогодні, щораз міцнішими кайданами гріха людина добровільно  ув'язнює себе залежностями і віддаляється від Бога. 

Одночасно, сьогоднішня Урочистість є вираженням нашої вдячності Богові за Його милосердя та благословіння людської праці. Саме тому в процесії з дарами до вівтаря несли запашні караваї, прикрашенні барвінком та калиною. З пошаною та поцілунком священик приймав їх з рук парафіян.

На закінчення Святої Літургії урочисто прославили Господа в Адорації Пресвятих Дарів та співом Te Deum. Після благословіння дітей усі парафіяни пригощались розділеними караваями.  

назад
© Copyright