знаходитесь в : Новини
XIV Різдвяний Фестиваль Колядок
2020-01-18

 

В суботу, 18 січня 2020 року в Санктуарії Летичівської Богородиці відбувся XIV Різдвяний Фестиваль Колядок. Традиційно фестиваль розпочинається Святою Літургією та спільною молитвою. Настоятель римо-католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії та хранитель Санктуарію о. Адам Пшивускі щиро привітав парафіян та гостей Фестивалю і запросив до радісного прославлення Народження Божого Сина у колядках.
Колядування є давньою християнською традицією. На різних мовах, у різних куточках світу в благословенний час Різдва лунає цей предивний спів. Мелодійна витонченість, безмежна щирість і любов наповнює зміст таких зрозумілих, простих і доступних переказів  Божого Слова про Народження Ісуса Христа. У колядках ділимось з ближніми не тільки радістю різдвяних свят, але своєю християнською вірою і Божою любов’ю. Тому, протягом усіх років Фестиваль Колядок  у Летичівському Санктуарії,  це не конкурс акторської майстерності  і професійності, не пошук талантів і особливих обдарувань. Це зустріч  у домі, де своїх дітей чекає Мати Божа, щоб у великій братній родині співом колядок  прославити Боже Дитятко. 
Учасниками цьогорічного Фестивалю стали 10 творчих колективів. Серед них -  ансамбль «Бужанка» (с. Головчинці), народний колектив «Кульбаба» (Летичівський будинок культури), гурт «Намисто» (с. Рудня), педагогічний і учнівські колективи Летичівської музичної школи, ансамбль «Polonia Podola» (Летичів), Польське товариство (м. Хмельницький), парафіяльні хори з парафії Внебовзяття ПДМ в Летичеві, Матері Божої Фатімської в с. Майдан Вербецький, Пресвятої Трійці в Хмільнику, творчий дует  з Летичева (Щедрова).
Щедрими оплесками глядачі обдаровували виконавців та неодноразово долучались до співу. На завершення Фестивалю єпископ – ординарій Кам’янець – Подільської  дієцезії Леон Дубравський уділив пастирського благословіння усім присутнім. 
Нехай кожна виконана колядка стане  особливою молитвою серця і початком нової дороги життя у Господі. А Фестиваль Різдвяних Колядок у Летичівській святині – місцем єдності Божих дітей та братньої християнської любові. Христос народився! Славімо Його!


В суботу, 18 січня 2020 року в Санктуарії Летичівської Богородиці відбувся XIV Різдвяний Фестиваль Колядок. Традиційно фестиваль розпочинається Святою Літургією та спільною молитвою. Настоятель римо-католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії та хранитель Санктуарію о. Адам Пшивускі щиро привітав парафіян та гостей Фестивалю і запросив до радісного прославлення Народження Божого Сина у колядках.Колядування є давньою християнською традицією. На різних мовах, у різних куточках світу в благословенний час Різдва лунає цей предивний спів. Мелодійна витонченість, безмежна щирість і любов наповнює зміст таких зрозумілих, простих і доступних переказів  Божого Слова про Народження Ісуса Христа. У колядках ділимось з ближніми не тільки радістю різдвяних свят, але своєю християнською вірою і Божою любов’ю. Тому, протягом усіх років Фестиваль Колядок  у Летичівському Санктуарії,  це не конкурс акторської майстерності  і професійності, не пошук талантів і особливих обдарувань. Це зустріч  у домі, де своїх дітей чекає Мати Божа, щоб у великій братній родині співом колядок  прославити Боже Дитятко. Учасниками цьогорічного Фестивалю стали 10 творчих колективів. Серед них -  ансамбль «Бужанка» (с. Головчинці), народний колектив «Кульбаба» (Летичівський будинок культури), гурт «Намисто» (с. Рудня), педагогічний і учнівські колективи Летичівської музичної школи, ансамбль «Polonia Podola» (Летичів), Польське товариство (м. Хмельницький), парафіяльні хори з парафії Внебовзяття ПДМ в Летичеві, Матері Божої Фатімської в с. Майдан Вербецький, Пресвятої Трійці в Хмільнику, творчий дует  з Летичева (Щедрова).Щедрими оплесками глядачі обдаровували виконавців та неодноразово долучались до співу. На завершення Фестивалю єпископ – ординарій Кам’янець – Подільської  дієцезії Леон Дубравський уділив пастирського благословіння усім присутнім. Нехай кожна виконана колядка стане  особливою молитвою серця і початком нової дороги життя у Господі. А Фестиваль Різдвяних Колядок у Летичівській святині – місцем єдності Божих дітей та братньої християнської любові. Христос народився! Славімо Його!

назад
© Copyright