знаходитесь в : Новини
Вже є між вами Хтось, кого не знаєте
2019-12-25

 

«Слава на висотах Богу й на землі мир людям Його вподобання» 
(Лк 2,14).
Величною є Господня любов, яка приходить на світ в особі Божого Дитятка Ісус: «Дитя сповите, покладене в яслах» (Лк 2,12)
 До Нього скеровуємо наші думки, коли задумуємось над тим, як стати знаком любові для інших.
Папа Франциск в одному із своїх послань з нагоди Різдва звертається до вірних із запитанням: «Що ж нам каже оте Дитя, народжене для нас з Пречистої Діви Марії? Яким є загальне послання Різдва?.
Різдво Господнє – це видимий знак безмежної Господньої любові до людини, це усвідомлення того, що всі ми є братами і сестрами. Ця істина лежить в основі християнського бачення людства. Без братерства, яке нам дарував Ісус Христос, наші зусилля на користь справедливішого світу є неспроможними, а навіть найкращі проекти ризикують перетворитися в бездушні структури».
Сьогодні, дорогі брати і сестри, ми покликані рятувати світ від ненависті та гріха, нести любов Христа і свідчити про Нього своїм життям.
Це важке завдання і виконувати його щораз важче посеред людських
конфліктів і воєн, у світі переповненому егоїзмом і корупцією, будучи свідомим, що світ добровільно стає цивілізацією смерті. Свій вибір людство скеровує в напрямку гріха, зневажаючи Божі заповіді, нехтуючи християнськими цінностями.
Але для тих, хто усвідомлює свою людську гідність, хто щирим серцем прагне присутності Бога у своєму житті, Новонароджене Дитятко Ісус в благословенний час Різдва приносить надію. Світло, яке засяяло 20 століть тому, світитиме вічно. Христос народився! Христос народжується і надалі! Пам’ятаємо про Нього і шукаймо Його. 
В Євангелії від Йоана чуємо «Вже є між вами Хтось, кого не знаєте». Це відповідь на одвічне мовчазне прагнення людського серця про чиюсь присутність у ньому.
Різдво Христове - це час прославлення, але для нашого серця, це передусім час доброти, пробачення, милосердя не тільки до ближнього, але й для самого себе. 
В благословенний час Різдва Господнього, дорогі брати і сестри, хочу побажати лише одного – звільнитись від поневолення гріхом і дозволити Божій любові наповнити Ваше серце! Христос народився! Славімо Його!
Настоятель римо- католицької парафії Успіння ПДМ в Летичеві
о. Адам Пшивускі

«Слава на висотах Богу й на землі мир людям Його вподобання» (Лк 2,14).

Величною є Господня любов, яка приходить на світ в особі Божого Дитятка Ісус: «Дитя сповите, покладене в яслах» (Лк 2,12) До Нього скеровуємо наші думки, коли задумуємось над тим, як стати знаком любові для інших.Папа Франциск в одному із своїх послань з нагоди Різдва звертається до вірних із запитанням: «Що ж нам каже оте Дитя, народжене для нас з Пречистої Діви Марії? Яким є загальне послання Різдва?

Різдво Господнє – це видимий знак безмежної Господньої любові до людини, це усвідомлення того, що всі ми є братами і сестрами. Ця істина лежить в основі християнського бачення людства. Без братерства, яке нам дарував Ісус Христос, наші зусилля на користь справедливішого світу є неспроможними, а навіть найкращі проекти ризикують перетворитися в бездушні структури».

Сьогодні, дорогі брати і сестри, ми покликані рятувати світ від ненависті та гріха, нести любов Христа і свідчити про Нього своїм життям.Це важке завдання і виконувати його щораз важче посеред людськихконфліктів і воєн, у світі переповненому егоїзмом і корупцією, будучи свідомим, що світ добровільно стає цивілізацією смерті. Свій вибір людство скеровує в напрямку гріха, зневажаючи Божі заповіді, нехтуючи християнськими цінностями. Але для тих, хто усвідомлює свою людську гідність, хто щирим серцем прагне присутності Бога у своєму житті, Новонароджене Дитятко Ісус в благословенний час Різдва приносить надію.

Світло, яке засяяло 20 століть тому, світитиме вічно. Христос народився! Христос народжується і надалі! Пам’ятаємо про Нього і шукаймо Його. В Євангелії від Йоана чуємо «Вже є між вами Хтось, кого не знаєте».

Це відповідь на одвічне мовчазне прагнення людського серця про чиюсь присутність у ньому. Різдво Христове - це час прославлення, але для нашого серця, це передусім час доброти, пробачення, милосердя не тільки до ближнього, але й для самого себе. В благословенний час Різдва Господнього, дорогі брати і сестри, хочу побажати лише одного – звільнитись від поневолення гріхом і дозволити Божій любові наповнити Ваше серце! Христос народився! Славімо Його!


         Настоятель римо- католицької парафії Успіння ПДМ в Летичеві о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright