знаходитесь в : Новини
Ювілеї священицького служіння
2019-07-14

 

14 липня 2019 р. в Санктуарії Летичівської Богородиці святкувала дві урочистості: ювілеї 50 - річчя священства отця Мартина Янкевича і 40 – річчя священства о. Ришарда Федерчика. Святу Літургію очолив о. Мартин, з яким співслужили прибулі на свято священики Кам’янець – Подільської дієцезії. Проповідь виголосив о. Адам Пшивускі, настоятель парафії та хранитель Санктуарію, який звернув увагу на величі покликання служінню та віданності Господу.  На закінчення Св. Літургії лунали привітання ювілярам. З найщирішими побажаннями та словами вдячності за служіння звернулися до отців  представники  парафії та гості, які прибули на урочистості.
Нехай Господь обдаровує ювілярів міццю Святого Духа, сповнює їхні серця ревністю відданного служіння та безмірною любов’ю до Господа та тих, до кого їх посилає! 

14 липня 2019 р. в Санктуарії Летичівської Богородиці святкувала дві урочистості: ювілеї 50 - річчя священства отця Мартина Янкевича і 40 – річчя священства о. Ришарда Федерчика. Святу Літургію очолив о. Мартин, з яким співслужили прибулі на свято священики Кам’янець – Подільської дієцезії. Проповідь виголосив о. Адам Пшивускі, настоятель парафії та хранитель Санктуарію, який звернув увагу на величі покликання служінню та відданності Господу.  На закінчення Св. Літургії лунали привітання ювілярам. З найщирішими побажаннями та словами вдячності за служіння звернулися до отців  представники  парафії та гості, які прибули на урочистості. Нехай Господь обдаровує ювілярів міццю Святого Духа, сповнює їхні серця ревністю відданного служіння та безмірною любов’ю до Господа та тих, до кого їх посилає!

 

 

 

 

 

назад
© Copyright