знаходитесь в : Новини
Радіють небо і земля
2018-04-01

 

Небо і земля радіють Твоїм Восресінням, Христе! Алілуя!
Напередодні величного свята Воскресіння Христового, коли радісне «Алілуя! Христос Воскрес!» рознесеться стоголосим співом та передзвоном над землею, з щирого серця вітаю усіх християн!
    Ісус Христос, Єдинородний Син, переміг смерть і відкрив нам брами вічного життя. Саме ця подія є осередком нашої християнської віри, яка не є ідеологією або ж філософською системою. Святий Апостол Павло особливо наголошує на тому, що Христос Воскрес: «Де твоя, смерте, перемога? 
Де твоє, смерте, жало?». Якщо б усе закінчилось смертю, то ми мали в Ісусові приклад найвищої самопожертви, але тільки це не могло б зродити нашої віри. Віра народжується з воскресіння, з нашого особистісного прийняття Таємниці безмежної жертовної любові Бога до людини. 
Християнство – це благодать, це несподіванка й тому потрібно серця здатного до подиву. 
Святіший Отець Франциск підкреслює, що бути християнином означає не починати із смерті, але з Любові Бога до нас, Який переміг нашого смертельного ворога. Бог є більшим від нічого, і вистачить тільки однієї запаленої свічки, щоб подолати найтемнішу ніч.
«Брати! Коли ви з Христом воскресли, то шукайте горішнього – того, де Христос сидить праворуч  Бога. Думайте  про  горішнє, - не про земне. Адже ви померли, і ваше життя поховане з Христом у Бозі! Коли з’явиться Христос – ваше життя, тоді й ви з’явитесь з Ним у славі.» (Кол.3, 1-4)
Прагну кожного з вас запросити великоднього ранку прийти до Христового гробу, побачити відкочений камінь і подумати про те, що Бог робить для мене, для нас усіх. Відчути, що тут є щастя, радість, є життя, 
є надія.
Нехай Воскреслий Господь відкриє Ваші серця на милосердну взаємну любов, братню підтримку, взаємодопомогу та служіння один одному. Миру на нашій землі, в кожній родині та кожному людському серці!
Христос воскрес! Воістину воскрес!
З Божим благословінням 
о. Адам Пшивускі
настоятель римо – католицької парафії 
Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Летичеві

Небо і земля радіють Твоїм Восресінням, Христе! Алілуя!
Напередодні величного свята Воскресіння Христового, коли радісне «Алілуя! Христос Воскрес!» рознесеться стоголосим співом та передзвоном над землею, з щирого серця вітаю усіх християн! Ісус Христос, Єдинородний Син, переміг смерть і відкрив нам брами вічного життя. Саме ця подія є осередком нашої християнської віри, яка не є ідеологією або ж філософською системою. Святий Апостол Павло особливо наголошує на тому, що Христос Воскрес: «Де твоя, смерте, перемога? Де твоє, смерте, жало?». Якщо б усе закінчилось смертю, то ми мали в Ісусові приклад найвищої самопожертви, але тільки це не могло б зродити нашої віри. Віра народжується з воскресіння, з нашого особистісного прийняття Таємниці безмежної жертовної любові Бога до людини. Християнство – це благодать, це несподіванка й тому потрібно серця здатного до подиву. Святіший Отець Франциск підкреслює, що бути християнином означає не починати із смерті, але з Любові Бога до нас, Який переміг нашого смертельного ворога. Бог є більшим від нічого, і вистачить тільки однієї запаленої свічки, щоб подолати найтемнішу ніч.«Брати! Коли ви з Христом воскресли, то шукайте горішнього – того, де Христос сидить праворуч  Бога. Думайте  про  горішнє, - не про земне. Адже ви померли, і ваше життя поховане з Христом у Бозі! Коли з’явиться Христос – ваше життя, тоді й ви з’явитесь з Ним у славі.» (Кол.3, 1-4)Прагну кожного з вас запросити великоднього ранку прийти до Христового гробу, побачити відкочений камінь і подумати про те, що Бог робить для мене, для нас усіх. Відчути, що тут є щастя, радість, є життя, є надія.Нехай Воскреслий Господь відкриє Ваші серця на милосердну взаємну любов, братню підтримку, взаємодопомогу та служіння один одному. Миру на нашій землі, в кожній родині та кожному людському серці!Христос воскрес! Воістину воскрес!

З Божим благословінням о. Адам Пшивускі

настоятель римо – католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Летичеві

назад
© Copyright