знаходитесь в : Новини
Різдвяне привітання
2017-25-12

 

  «Народ, що в пітьмі ходить, уздрів світло велике; над тими, що живуть у смертній тіні, світло засяяло…» (Іс 9, 1)
Напередодні величного Свята Різдва Христового вкотре  кожен з нас замислюється над Таємницею Божої присутності в житті людини.
Пророк Ісая у Старому Завіті говорить  про світло велике, яке засяяло над народом, що ходить у пітьмі. Це порівняння неодноразово зустрінемо у Святому Письмі, і ще  більше, прочитаємо «що люди полюбили темряву». Темрява людського свавілля, щораз більше протистояння зручного забобонного вірування і магічних ритуалів, які не мають жодного відношення до вчення Церкви, Божих заповідей та християнської теології – саме це щораз більше віддаляє сучасне людство від Бога. Заклики до ненависті, до запеклої боротьби, неустанне шукання ворогів і прагнення війни затягає мороком смертної тіні сьогоднішній світ.
В благословенний час Різдва Господнього, вітаючи усіх християн західного і східного обряду, кожного, хто свідомо переживає свою віру бажаю лише одного - прозріння. 
Нехай відкриються ваші серця, сповняться спрагою Божої справедливості, яка є милосердною!
З цілого серця прагну, щоб ви побачили світло і через братню любов, служіння, пробачення прийняли Божого Сина у своє життя.
На Святвечір нехай на вашому столі буде запалена свічка, нехай ваші діти почують молитву з ваших уст, а за столом завжди буде місце для тих, хто самотній, хворий, загублений чи покинутий…
Боже Дитятко приходить на світ, щоб звільнити нас від залежностей системи, звичок і страху, а відродити у кожному з нас гідність Божих дітей!
      « Бо Хлоп’ятко нам народилося, Сина нам дано; влада на плечах 
у Нього; і дадуть Йому ім’я: Чудесний порадник, сильний Бог, Отець довічний, Князь миру. (Іс 9, 5)
                                                         Христос народився! Славімо Його!
Настоятель римо – католицької парафії 
Внебовзяття ПДМ
о. Адам Пшивускі

  «Народ, що в пітьмі ходить, уздрів світло велике; над тими, що живуть у смертній тіні, світло засяяло…» (Іс 9, 1)
Напередодні величного Свята Різдва Христового вкотре  кожен з нас замислюється над Таємницею Божої присутності в житті людини. Пророк Ісая у Старому Завіті говорить  про світло велике, яке засяяло над народом, що ходить у пітьмі. Це порівняння неодноразово зустрінемо у Святому Письмі, і ще  більше, прочитаємо «що люди полюбили темряву».

   Темрява людського свавілля, щораз більше протистояння зручного забобонного вірування і магічних ритуалів, які не мають жодного відношення до вчення Церкви, Божих заповідей та християнської теології – саме це щораз більше віддаляє сучасне людство від Бога. Заклики до ненависті, до запеклої боротьби, неустанне шукання ворогів і прагнення війни затягає мороком смертної тіні сьогоднішній світ.

    В благословенний час Різдва Господнього, вітаючи усіх християн західного і східного обряду, кожного, хто свідомо переживає свою віру бажаю лише одного - прозріння. Нехай відкриються ваші серця, сповняться спрагою Божої справедливості, яка є милосердною!

З цілого серця прагну, щоб ви побачили світло і через братню любов, служіння, пробачення прийняли Божого Сина у своє життя.

На Святвечір нехай на вашому столі буде запалена свічка, нехай ваші діти почують молитву з ваших уст, а за столом завжди буде місце для тих, хто самотній, хворий, загублений чи покинутий…Боже Дитятко приходить на світ, щоб звільнити нас від залежностей системи, звичок і страху, а відродити у кожному з нас гідність Божих дітей!   

« Бо Хлоп’ятко нам народилося, Сина нам дано;

влада на плечах у Нього;

і дадуть Йому ім’я:

Чудесний порадник, сильний Бог, Отець довічний, Князь миру.

(Іс 9, 5) 

                                                     

Христос народився! Славімо Його!

о. Адам Пшивускі

назад
© Copyright