знаходитесь в : Новини
Слава во вишніх Богу
2017-01-03

 

І вмить пристала до ангела 
сила небесного війська, що хвалила Бога й промовляла: 
«Слава во вишніх Богу 
й на землі мир людям його вподобання».  
                                                             (Лк 2.13-14)
Дорогі брати і сестри!
Звертаюсь до вас, ваших родин словами ангелів, що прославляли Господа, бо ж саме ми, є тими, кого Господь вподобав.
Бо ж саме нам дарував життя, саме людські душі сповнив вірою та надією, саме нас, людей, навчив  молитись та бути милосердними.
Через народження Свого Сина на землі поміж людьми,  Його смерть 
і воскресіння відкрив нам брами Небесного Царства.
Господь у повноті здійснив Свою обітницю любові до людини.
Але де сьогодні вона, людина?
Де сьогодні кожен з нас? Чим ми відповідаємо на Божу ласку і благосло-вення? Чи зробили протягом року, що минає, хоча б кілька кроків на зустріч 
з Богом?
Господь приходить, щоб принести мир в наші душі, родини, поміж народи.  Бог знову дає  людству, яке сьогодні черговий раз в своїй історії захлинається ворожнечею, ненавистю, гнівом та жорстокістю ще один благословенний Святий вечір. Нехай затихнуть вибухи, припиняться братовбивчі війни, нехай ніхто і ніколи не промовляє своїми устами закликів до боротьби за свободу ціною життя іншої людини. Нехай наші діти вчаться від нас бути людяними, чесними і добрими, любити життя і один одного.
Бажаю з нагоди Різдва Господнього вийти назустріч Богові, не боятись відкрити своє серце, відважно,  з гідністю, бути на щодень у своєму житті «людиною Його вподобання!»  
Миру вам та Божого благословіння !
       Христос народився! Славімо Його!
Настоятель римо – католицької парафії 
Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Летичеві
о.Адам Пшивускі

І вмить пристала до ангела сила небесного війська, що хвалила Бога й промовляла: «Слава во вишніх Богу й на землі мир людям його вподобання».                                                               (Лк 2.13-14)
Дорогі брати і сестри!
Звертаюсь до вас, ваших родин словами ангелів, що прославляли Господа, бо ж саме ми, є тими, кого Господь вподобав.

Бо ж саме нам дарував життя, саме людські душі сповнив вірою та надією, саме нас, людей, навчив  молитись та бути милосердними. Через народження Свого Сина на землі поміж людьми, Його смерть і воскресіння відкрив нам брами Небесного Царства. Господь у повноті здійснив Свою обітницю любові до людини. Але де сьогодні вона, людина? Де сьогодні кожен з нас? Чим ми відповідаємо на Божу ласку і благословення? Чи зробили протягом року, що минає, хоча б кілька кроків на зустріч з Богом?

Господь приходить, щоб принести мир в наші душі, родини, поміж народи. Бог знову дає  людству, яке сьогодні черговий раз в своїй історії захлинається ворожнечею, ненавистю, гнівом та жорстокістю ще один благословенний Святий вечір. Нехай затихнуть вибухи, припиняться братовбивчі війни, нехай ніхто і ніколи не промовляє своїми устами закликів до боротьби за свободу ціною життя іншої людини. Нехай наші діти вчаться від нас бути людяними, чесними і добрими, любити життя і один одного.

Бажаю з нагоди Різдва Господнього вийти назустріч Богові, не боятись відкрити своє серце, відважно, з гідністю, бути на щодень у своєму житті «людиною Його вподобання!»

Миру вам та Божого благословіння !       

Христос народився! Славімо Його!

назад
© Copyright