знаходитесь в : Новини
"Духовно спекотний" червень
2016-06-20

Рясні червневі дощі щедро поливають землю, яка відразу ж віддячує щедрим буянням зелені, грибами та суницями. Саме "духовно спекотним" називаємо цьогорічний початок літа і в Санктуарії Летичівської Богородиці. Розпочавши з'їздом дітей щотижня групи паломників, туристів, дітей та молоді переступають поріг святині. Тут знайомляться з історією Санктуарію, залишають свої молитовні прохання, віддають шану Богородиці.

Серед гостей багато вже мають право називати себе друзями Санктуарію. Серед таких - парафіяни греко - католицького храму Покрова Пресвятої Богородиці, які неодноразово саме тут переживали реколекції та здійснювали прощу. А 16 червня приїхали, як паломники, наймолодші парафіяни з Вінниці, щоб спільно помолитись перед троном Богородиці. Мали також час на ігри та веселі конкурси, які для них приготували аніматори.

 

 

 

На вечір цього ж дня до Летичівського Санктуарію з різних куточків України прибували учасники IX Школи Легіону Марії. Вже кілька років поспіль спільнота Легіонерів переживають свої дні зосередження на молитві перед Летичівською Богородицею. У цьому році провідною темою зустрічей були конференції, розважання про Боже Милосердя. 

 

 

 

Спільнота Легіонерів України - велика родина братів та сестер, об'єднаних духом Божої любові та готовності служити ближнім в ім'я Господнє.

Щиро дякуємо за відкритість та свідчення свого християнства, яким сповнюєте не лише Реколекційний Дім Санктуарію, а й виходити на вулиці містечка, щоб нести добру новину іншим. 

Сьогодні ж, 20 червня, коридори Реколекційного Дому заповнились дитячим сміхом та співом. Розпочались реколекції та канікули з Богом для дітей з Барської парафії. 

назад
© Copyright