знаходитесь в : Новини
Урочистість Першого Причастя
2016-05-25

В неділю, 22 травня в Урочистість Пресвятої Трійці в нашій парафії четверо дітей вперше прийняли Ісуса в Євхаристії. Разом з батьками, батьками - хресними та близькими з родини напередодні в суботу вперше приступили до Таїнства Покаяння і Примирення. 

Отець Адам, настоятель парафії привітав дітей та батьків на початку Святої Літургії перед входом до храму. Отримавши батьківське благословіння діти в урочистій процесії прийшли до вівтаря.

 

 

Діти разом з батьками та рідними прийняли активну участь в приготуванні Святої Літургії. Під час процесії кожен приніс до вівтаря маленьку хлібину, яку буде освячено і принесено до своїх домівок. На знак спільного переживання цього особливо свята, першої зустрічі з Ісусом Євхаристійним діти розділять його у родині.

 

 

Радіємо разом з нашими дітьми: Слободянюк Каріною, Кравчук Ольгою, Марчуком Олександром та Лободзінським Антоном з цієї Урочистості та їхніми родинами. Щиро вітаємо, бажаємо щоб в їхніх юних серцях зростала Божа ласка, з роками міцніла віра і щоб у своєму житті вони впевнено йшли Господніми дорогами!

назад
© Copyright