знаходитесь в : Новини
Життя перемогло смерть...Христос воскрес!
2016-03-27

 

Вітаючись взаємно в час Великодніх свят радісно промовляємо ці слова: «Христос Воскрес! Воістино Воскрес!».
Якщо вони виходять не лише з наших уст, а з чистого і щирого серця, сповненого розуміння Таємниці Христового Воскресіння, то стануть світлом надії та віри для наших ближніх.
Ісус Христос з любові до нас скинув із Себе Свою божественну славу, спустошив Себе Самого, прийняв вид слуги і принизився аж до смерті, смерті ж – хресної. Тому Бог Його вивищив та вчинив Владикою всесвіту.   Ісус є Господь!
Своєю смертю і воскресінням Ісус показує всім нам дорогу життя та щастя. Це шлях покори, який полягає саме в упокоренні. Це шлях, що веде до слави. Лише той, хто впокорюється, може прямувати до «речей горішніх», до Бога (пор Кол 3,1-4). Гордовитий споглядає згори донизу, покірний – знизу вгору.
Попереджені жінками, Петро й Іван пасхального ранку побігли до гробу, знайшовши його відкритим і порожнім. Отож, наблизилися і «нахилилися», щоби увійти до гробу. Щоб увійти в таїнство, потрібно «нахилитися», понизитися. Лише той, хто понижується, розуміє прославлення Ісуса та може йти з Ним Його шляхом.
Світ пропонує панувати над всіма речами, змагатися, підвищувати ціну самому собі... Але християни, благодаттю умерлого та воскреслого Христа, є паростками іншої людяності, в якій намагаємося жити в служінні одні одним, не бути зухвалими, але відкритими і мати повагу до інших.
Це не є слабкістю, але – справжньою силою! Той, хто носить у своїй душі Божу силу, Його любов і справедливість, той не потребує застосування насильства, але промовляє та діє силою істини, краси й любові.
У воскреслого Господа сьогодні благаємо благодаті не піддаватись гордості, яка підтримує насильство та війни, але мати смиренну відвагу прощення й миру. У Ісуса - переможця просимо полегшити страждання наших численних братів, переслідуваних з причини Його імені, як також усіх тих, які несправедливо переносять наслідки триваючих конфліктів та насильства. 
                 З нагоди радісних свят Христового Воскресіння бажаю миру у Ваших серцях, родинах, у всьому світі! Нехай Воскреслий Господь зішле благословення для кожного, хто шукає Його доріг і для тих, хто ще ходить у темряві гріха. Христос Воскрес!
отець Адам Пшивускі
настоятель Римо – католицької парафії 
Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у Летиче

Вітаючись взаємно в час Великодніх свят радісно промовляємо ці слова: «Христос Воскрес! Воістино Воскрес!».

Якщо вони виходять не лише з наших уст, а з чистого і щирого серця, сповненого розуміння Таємниці Христового Воскресіння, то стануть світлом надії та віри для наших ближніх. Ісус Христос з любові до нас скинув із Себе Свою божественну славу, спустошив Себе Самого, прийняв вид слуги і принизився аж до смерті, смерті ж – хресної. Тому Бог Його вивищив та вчинив Владикою всесвіту.  

Ісус є Господь!Своєю смертю і воскресінням Ісус показує всім нам дорогу життя та щастя. Це шлях покори, який полягає саме в упокоренні. Це шлях, що веде до слави. Лише той, хто впокорюється, може прямувати до «речей горішніх», до Бога (пор Кол 3,1-4). Гордовитий споглядає згори донизу, покірний – знизу вгору.Попереджені жінками, Петро й Іван пасхального ранку побігли до гробу, знайшовши його відкритим і порожнім. Отож, наблизилися і «нахилилися», щоби увійти до гробу. Щоб увійти в таїнство, потрібно «нахилитися», понизитися. Лише той, хто понижується, розуміє прославлення Ісуса та може йти з Ним Його шляхом.Світ пропонує панувати над всіма речами, змагатися, підвищувати ціну самому собі... Але християни, благодаттю умерлого та воскреслого Христа, є паростками іншої людяності, в якій намагаємося жити в служінні одні одним, не бути зухвалими, але відкритими і мати повагу до інших.Це не є слабкістю, але – справжньою силою! Той, хто носить у своїй душі Божу силу, Його любов і справедливість, той не потребує застосування насильства, але промовляє та діє силою істини, краси й любові.У воскреслого Господа сьогодні благаємо благодаті не піддаватись гордості, яка підтримує насильство та війни, але мати смиренну відвагу прощення й миру. У Ісуса - переможця просимо полегшити страждання наших численних братів, переслідуваних з причини Його імені, як також усіх тих, які несправедливо переносять наслідки триваючих конфліктів та насильства.                  

З нагоди радісних свят Христового Воскресіння бажаємо  миру у Ваших серцях, родинах, у всьому світі! Нехай Воскреслий Господь зішле благословення для кожного, хто шукає Його доріг і для тих, хто ще ходить у темряві гріха. Христос Воскрес!

назад
© Copyright