знаходитесь в : Новини
За посередництвом блаженної сестри Марти Вєцкої просимо про дар єдності
2016-02-21

21 лютого 2016 року в Санктуарії Летичівської Богородиці розпочалась перегринація мощей блаженної сестри Марти Вєцкої в Кам'янець - Подільській дієцезії.

Блаженна сестра Марта Вєцка (1874 - 1904) прожила неповних 30 років, з яких 12 років у Згромадженні Дочок Милосердя св. Вікентія де Поля. Сестра мала особливий дар переконання у правдивості християнського життя. Це було не лише слово звернене до ближнього, але особисте свідчення через служіння, сумлінне виконання обов'язків і відкритість до усіх незалежно від соціального статусу, визнання чи національності. Вона була знаком єдності, саме тому звертаймося через її заступництво до Господа з благанням об'єднати наш народ, кожну родину задля миру і майбутнього.

На закінчення ранкової Святої Літургії спільною молитвою вірні розпочали вшанування мощей. Багато парафіян зробили записи в книзі молитовних прохань за посередництвом блаженної.  Також усі мали змогу придбати пам'ятки та інформаційні буклети про життя та служіння бл. Марти Вєцкої. Мощі перебуватимуть в Санктуарії Летичівської Богородиці до ранку 22 лютого. Після Богослужіння перегринація продовжиться в парафії Святої Трійці м. Хмільник.

Отець Сергій Павліш, відповідальний за перегринацію мощей бл. сестри Марти Вєцької, розповів про її життя, покликання та служіння Господу через працю в лікарнях посеред хворих. Заохочував вірних до щирої молитви через заступництво блаженної сестри Марти Вєцкої, беатифікація якої відбулась у Львові 24 травня 2008 року.

 

 

Діла милосердя бл. сестри Марти Вєцкої сьогодні в час переживання Великого Посту є для кожного віруючого прикладом як безкорисливо допомагати потребуючим, підтримувати нещасних.  

За прикладом блаженної сестри Марти відповідати добром на зло - Допоможи нам , Господи!

назад
© Copyright