знаходитесь в : Новини
Різдвяний Фестиваль Колядок
2016-01-17

16 січня в Санктуарії Летичівської Богородиці відбулось Різдвяне колядування парафіяльних та творчих колективів з Хмельницької та Вінницької областей. Це вже X Різдвяний Фестиваль Колядок, на якому єднаються в прославленні приходу Божого Дитятка на землю християни різних обрядів, співають на різних мовах та кожен з учасників радісно представляє свій колорит та фольклорну автентичність. На Фестивалі в Летичівському Санктуарії "народжуються" і "зростають разом з Фестивалем" творчі колективи, виконавці та, водночас, шанувальники різдвяного співу, що вдячними оплесками винагороджують кожен виступ.

    У цьому році виступило 14 творчих колективів, серед них - парафіяльні хори з Шаргорода (парафія Св. Флоріана) і Летичева (парафія Внебовзяття ПДМ), дитячо - молодіжний колектив з Писарівки (парафія Непорочного Зачаття ПДМ), вокальна група клериків Вищої Духовної Семінарії Святого Духа з м. Городок, вокальний колектив з Хмільника (парафія Св. Трійці), дитячий дует з м. Городок (парафія Св. Станіслава), вокальна група з Летичівської парафії, вокальна група з Майдану Вербецького (парафія Матері Божої Фатімської), хоровий колектив "Аколада", Фольклорно - самодіяльний колектив "Кульбаба" та молодша група "Кульбабки". Гарну пісенну програму підготували педагогічний та учнівський колективи школи - гімназії №2 (смт. Летичів) та творча група дітей з Жмеринки.

     Настоятель парафії та господар Фестивалю отець Адам Пшивускі гостинно привітав учасників свята та гостей, а в своєму слові під час Святої Літургії наголосив, що саме Різдво Господнє є винятковим шансом для кожного з нас, щоб навернутись, зміцнити свою віру, шукати доріг миру та добра. Спів колядок у родині, на вулицях міст та сіл, у великих та малих спільнотах - це радісне діленням Богом, який має бути у наших серцях. І найкращим чинником до гарного майстерного виконання колядки є не талант, музичне оформлення чи професійне приготування, а саме - чисте і відкрите серце, в якому знайшлось місце для убогих ясел Ісуса. 

Нехай Летичівська Богородиця благословить кожному, хто своїм співом славив Новонародженого Ісуса і зміцнить у вірі на дорогах життя.

Запрошуємо усіх в наступному 2017 році, у третю суботу січня (21. 01.2017), на ХI Різдвяний Фестиваль колядок!

назад
© Copyright