знаходитесь в : Новини
ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛІЛУЯ!
2011-04-24

«Радуйтесь завжди у Господі; знову кажу: Радуйтесь!» ( Фил 4, 4)

Щорічні Пасхальні Свята з усією виразністю показують нам наш ідеал – Ісуса Христа, Божого Сина, але й водночас людину, таку саму, як і ми, Людину, Яка жила любов’ю і Яка заради любові померла.
Тієї миті, коли ми хоч на хвилинку замислимось на над станом власної душі, над нашим самопочуттям, ми відкриємо фундаментальну істину: все змінюється, життя – це безупинні зміни і перехід раз за разом до нового стану, це дозрівання,яке ніколи не закінчується. У світлі віри безперервне зростання нашого духу можна б назвати пасхальною конституцією людини. 
Пасха – перехід, зміна, динамічний процес, в якому домінантою є свідома діяльність. Святкуючи щороку Христову Пасху, Його перехід через Страждання і смерть до нового життя у Воскресінні, ми пригадуємо, що й ми покликані до постійного переходу до нового. Прилучені хрещенням до Пасхи Господа, запрошені Богом до вічного життя, ми повинні день у день і з року
в рік працювати над духовним оновленням, спинатись щораз вище й вище по крутій і кам’янистій дорозі до святості.
Воскреслий Христос живе і діє у Своїй Церкві. Звершуючи у Святій Літургії Його Містерію Відкуплення, ми не тільки пригадуємо собі спасенні діла під покровом святих знаків, а й отримуємо невимірну і потужну силу, що плине від Бога. Ісус Христос закликає нас до співпраці з Його благодаттю, щоб зуміти опинитись ближче Його досконалого взірця.
Радіючи і сповнюючись світлом Великодніх свят, скеруймо наші серця до Бога! Відкриваймо свої душі та серця на Його благословіння. Шукаймо Божих доріг на щоденне життя серед рідних, друзів, сусідів, співпрацівників. Щоб наші вчинки та слова будували мир, приносили надію та зміцнювали віру найближчих.
Нехай Воскреслий Ісус допоможе побороти старах та немічність духу. Нехай Його світло роз’яснить ваш смуток і біль. З особливим Великоднім благословінням вітаю тих, хто несе тягар невиліковної хвороби та страждання, хто далеко від дому та родини, ув’язненим та тим, хто ще не прагне до покаяння та примирення з Богом. Господь пригортає вас до Свого милосердного серця.
Великоднє радісне «Алілуя! Христос Воскрес!» лунатиме в парафіяльних громадах Христової Церкви різних обрядів. Нехай це радісне привітання стане закликом до пошуку спільних доріг, єдності та взаєморозуміння у великій родині Божих дітей. Мир Вам! Христос Воскрес!

З Божим благословінням
Настоятель Римо – Католицької парафії
Внебовзяття Пресвятої Діви Марії
о. Адам Пшивускі.

назад
© Copyright